Kojarzy ktoś grę...?

Pare late temu pamiętam, że widziałem taką grę że grało się jako robot i próbowało się zrozumieć o co chodzi coś w stylu firewatch, tylko nie pamiętam czy to nie była jakaś wersja koncepcyjna czy demo, ale nie mogę tego znaleźć teraz.

Jedyne co pamiętam, to że było się robotem humanoidalnym chyba było coś z naprawą radia bądź tostera i scena kończąca demo czy tą wersje koncepcyjną było że przeszukiwało się wrak statku latającego hightech typu 2100 r.

Wydaje mi się, że mogłem to widzieć w 2017? ale nie jestem pewien

[edit]
Możliwe też, że był wątek że był jakiś wypadek i poszukiwało się cześci żeby siebie naprawić czy coś takiego, jako początek gry

Może SOMA? --> https://store.steampowered.com/app/282140/SOMA/

Problem taki, że SOMA jest pod wodą, a nie w kosmosie; no i nie wiem, czy miała jakieś demo koncepcyjne.

Jeszcze jedno: to był tylko walking sim, czy też była tam walka?

nie kojarzę żadnych elementów walki, na 95% walking sim.

To było na powierzchni ziemi, więc pod wodą czy kosmos odpada.
Plus sam jako postać byłeś robotem ale widok był chyba pierwszoosobowy

Był też jakiś element że coś robiło się przy słupie telefonicznym/elektryczny na którym była skrzynka elektryczna

Myślę, że to może to było jakieś demo koncepcyjne bo nic nie widze w internecie tego. Chodzi o coś np. w stylu gdzie przerobili początek gothica 1 aby pokazać możliwości silnika, a może koncepcja gry kickstarterowej która nie ujrzała światła dziennego…

Mam nadzieje, że znajdziesz szybciej niż ja tytuł retro/pixel gry typu bijatyka 2,5 D gdzie ciągle trafiam na podobne tytuły.

The Talos Principle?

Niestety nie

To może Symmetry?

Nie. Tam grafika była zbliżona do wyglądu prawdziwego świata. Modele w stylu Alan Wake bardziej