Koksu załatwił Najmana

epicka walka !!

Szacun dla Koksa , brak mi słów żeby to opisać, Człowiek jest wielki

http://www.youtube.com/watch?v=tg-la-NmbZo

No myślałem że oni grają w Bomb Mode w UrT czy CS;-D Pan Koks tak stał że aż się prosiło o podłożenie ładunku, ale widać pan Najman zapomniał go wziąć ze sobą.

Nie wróżę Panu Stekowi wielkiej kariery… to takie trochę na siłę.

Przebieg zmagań hardkorowy, szacunek dla Pana Najmana za to, że podjął walkę. Obaj zawodnicy niezwykle zasłużeni dla polskiego sportu :stuck_out_tongue:

szacunek dla nejmana? chyba żartujesz hahaha… nejman to dziad i specjalnie piszę jego nazwisko z małej litery bo na dużą to on nie zasługuje

do każdego fika a później po mordzie dostaje

Wpisz sobie w Google “Hooligans Legia-Arka Gdynia” to wtedy załapiesz mój żarcik… Ogólnie cała walka wyglądała dla mnie jak jakaś ustawka przed meczem i głównie z tym się kojarzyła, choć po lekturze wywiadu http://www.youtube.com/watch?v=CL2IWhhYUtc trzeba przyznać, że Pan Robert wyszedł z tego z twarzą.

Nie wiem co w tym fajnego… obejrzałem ten filmik, ale pierwsze półtorej minuty walki tylko, bo dla mnie to beznadzieja. Tylko skakali jak panienki z kamyka na kamyk czasem sobie sprzedając kopa. Nie wiem, co w tym fajnego, nie rozumiem tego - już dla mnie ciekawszy jest curling.

:)

:slight_smile:

Brawa dla Koksu, pokazał miejsce w szeregu temu nejmanowi. =D>

I bierze za to konkretną kasę, której ty nie będziesz miał okazji nawet na oczy zobaczyć.

A czy nie o to mu właśnie chodzi ??

:arrow: Powiedz wszystkim, że zostaniesz mistrzem w MMA.

:arrow: Pobij się z pierwszym z brzegu zawodnikiem MMA - przegraj.

:arrow: Powiedz, że to dopiero początek, przegrywaj kolejne walki.

:arrow: Przekonaj sponsorów do wykładania kasy.

:arrow: Przegraj z Hardcore’owym Koksu. Mów wszystkim, że nadal będziesz starać się wygrać z innymi.

:arrow: Profit = $$$$$$$ i 0 szacunku społeczeństwa.

ale to polskie mma jest żenujące

Co za różnica, nuda jak w szachach, tyle że w szachach na walkę czeka się krócej, za to można nudzić się dłużej

Ważę tyle co pół Koksu, ale może gdybym uciekał przed nim to bym go wykończył tak żeby padł jak mucha:D

antiferno , ra-v ,

chyba nie oglądaliście żadnej walki oprócz tych ustawianych pod publiczkę żeby nabić oglądalność i kieszenie cyrkowców takich jak Najman, Pudzianowski czy Burneika…

Polskie MMA nie jest najgorsze, chociaż do UFC to brakuje wiele.

UFC to nie ta liga :stuck_out_tongue: Nie ma co porównywać :slight_smile:

Polskie mma jest na dobrym poziomie, wiadomo że do stanów nam dużo brakuje ale i tak mamy być z czego dumni. A taki cyrk z walkami jak pudzian czy nejman jest dla kasy i promocji mma co nie popieram ale rozumię:-)

Fedora, Choi (ten duży), Barnett i jego wyskoki, Sylva… Dla maniaka może i jest różnica, dla amatora żadna - jestem wstanie pomylić polskie MMA z międzynarodowym jak blondi (z całym szacunkiem) czarną Toyote od VW…

kick.gif

to są walki a nie takie kladzenie sie jeden na drugim jak dzieci w piaskownicy :wink:

My żyjemy tylko w Polsce, mamy tuska, mamy nasze polsatowskie mma

Lepsze to niż cos w stylu got tu dance :lol: :lol: :lol:

Ja w mma to czekam tylko na Mameda, no i wcześniej oglądam pudziana żeby się pośmiać =D>

Polskie MMA jest na wysokim poziome, a w UFC tez bywają leprze i gorsze walki :stuck_out_tongue:

Takie sceny są raz na 100 albo i więcej wal. To nie film, jak jest 2 zawodników którzy znają się na tym co robia to nie jest tak łatwo zaskoczyć uderzeniem. Jestem pewien, ze jak by ciebie postawić, czy tez mnie w ringu z przeciętnym zawodnikiem MMA cały czasz byś widział takie sceny KO :slight_smile: :smiley: