"kolega" straszy zmianą hasła, możliwe?

Witam, 15 latek zaczął mi grozić, że zmieni mi w kompie hasło i zrobi mi bajzer. Wyśmiałem gnojka ale wolę się tutaj upewnić :P.

To możliwe ? Posiadam zaporę systemową + eset smart security 4.

Co mu powiedzieć żeby go zgasić (hakerskich słownictwem a on nie wie o co chodzi :D) ?

poczekaj czy Ci zmieni hasełko :smiley: Nie wieże w to jeśli twierdzisz ,że nie jest on nawet hakerem,i się na tym nie zna :stuck_out_tongue:

Językiem pr0 h4x0r-ów czy hakerów? Jest różnica :slight_smile:

Żeby zmienić hasło w XP nie trzeba być wcale hakerem. Wystarczy wpisać w poleceniu uruchom: “Control Userpasswords2” i kliknąć OK. Pojawi się nam menadżer użytkowników który pozwoli nam zmienić hasło nie znając go.

Ale trzeba mieć fizyczny dostęp do komputera. Przez sieć się zrobić tego nie da…

A co to ma wspólnego z tym działem?

Przenoszę.

Jeśli chce to zrobić zdalnie to musi się przebić przez zaporę. Jeśli korzystasz z konta z ograniczeniami (zwykłego użytkownika) to ma małe szanse na cokolwiek.

Pozdrawiam!

mówimy tu o 15latku ! wątpię że jest na tyle zdolny…

Żebyś się nie zdziwił :slight_smile: Ale gdyby łepek rzeczywiście był takim geniuszem nie straszyłby tylko przeszedłby od razu do czynów i to tak aby kolega nie miał o tym pojęcia i ewentualnie później się tym chwalił lub szantażował kolejnymi atakami :slight_smile:

Pozdrawiam!

zdziwię się jak mi postawisz takiego przed oczami i pokaże co potrafi…

zresztą taki szantaż to właśnie na miarę 15latka…

ja takie teksty dzieciaka olałbym po sekundzie od ich usłyszenia

mama3 po prostu olej kolesia bo nawet nie warto tego słuchać.

Podpisuję się pod wszystkim co powiedział roobal.

Tu masz kilka funkcji Twojego Antywirusa:

Więc kolega może Ci najwyżej pogrozić. No chyba, że zostawisz go sam na sam z własnym kompem.

Zmień kolegę.

Sorry ale takiego idiotycznego kolege to bym kopnął w…

A co do tematu to musia lby ci jakiegos smiecia do kompa podrzucic trojana etc.

jeszcze ci herbate i ciasto przyniesie:)

Witam.

Pewnie się naczytał takich porad:

http://www.vista.pl/porady/670_co_zrobi … nnym_.html i rżnie kozaka.

Za karę można mu zgłosić profil jako fikcyjny :slight_smile:

Na czym ci grozi ?? w jakiejś grze? na forum?

:hahaha: :hahaha: Po prostu uwielbiam takich pr0 h4c5e60w. Powiedz koledze, że za to grozi od 3 miesięcy do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiedz mu że jest script-kiddie, i że masz zablokowane wszystkie porty i (on_ możesz mi skoczyć :smiley: