Kolejna zmiana XP na Viste

Witam Wszystkich !!

Otóz mam pare problemów a dokladnie skórek. Czy ma ktoś skórke tzw Black ?? Podobno jest ona najlepsza jeżeli zamieniamy Xp na Viste. I jeszcze jedno, niepotrafie zainstalowac tego skina gdy kopiuje pliki do C:\WINDOWS\Resources\Themes jest wszystko ok ale gdy chce ustawic i daje ZASTOSUJ jest błąd “Nie mozna zaladowac stylow wizualnych”. Mam jeszcze problem z BootSkinem ponieważ gdy aktywuje tego skina ktory ma sie pojawiac na poczatku on go aktywuje lecz gdy resetuje kompa niestety dalej pisze Windows Xp. Mysle ze pomozecie mi :slight_smile: (jak zawsze) Pozdrawiam


Teraz gdy chce uruchomic theme to wyskakuje blad “Nie mozna zaladowac kompozycji, poniewaz usluga kompozycji niej est uruchomiona” jak ja wlaczyc ??

Menu Start\Uruchom, wpisujesz: services.msc , szukasz Kompozycje, prawym myszy uruchom

A co do reszty to nie wiem. Polecam Zune Theme

przy okazji znacie strone z jakimis fajnymi dodatkami do XP ??

themexp.org

skinbase.org

crystalxp.net

ale mi chodzi o inne dodatki a nie tylko skiny itp, niewiem co zrobic z tym bootskinem niewiem czemu on niechce ustawic tego bootowania

Dzieje się tak ponieważ, nie Masz podmienionych plików odpowiedzialnych za obsługę kompozycji (m.in. uxtheme). Ściągnij patchera i dokonaj niezbędnej modyfikacji.

Start -> Uruchom -> msconfig

Na zakładce BOOT.INI zaznacz opcję /NOGUIBOOT

Start -> uruchom -> services.msc

Odszukaj i przełącz usługę Kompozycji pulpitu na tryb uruchamiania automatycznego.

Co do strony to polecam http://www.deviantart.com/

Jeżeli zaznaczam opcje /NOGUIBOOT to po wybraniu skina w bootskin resetuje system, i gdy jest czas aby pokazal sie ten skin to on go pomija i odrazu pokazuje uzytkownikow ;/

Chociaz dziwne jest to ze gdy dokonuje zmieny pisze zebym wszedl na konto administratora zeby dokonac zmiany lecz ja na nie wchodze a on dalej to pisze ;/

Jakiego programu używasz do podmiany bootskina ??

Na jakim koncie jesteś, standardowym ??

poprostu sciagam bootskina wchodze do programu BootSkin i aktywuje Go, robilem to na koncie administratora jak i rozwniez wszedlem do Trybu Awaryjnego i tez zaznaczylem tam ta opcje lecz znowu pisalo ze mam wejsc na konto administratora

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 17:44 został dopisany post przez snav

i jak wie ktos ?

witam

a ja mam taki problem mam win xp sp3 i gdy chce zmienic thema to wszystko ladnie sie zmienia tylko pasek zadan staje sie klasyczny???

@KING@ , ściągnij tego patchera i zaaplikuj.

http://www.softpedia.com/get/System/OS- … cher.shtml

patcher sciagniety, zaaplikowany ale niestety dalej nic

To w takim razie musisz podmienić pliki ręcznie. Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba będą pliki uxtheme.dll; themeui.dll i jeszcze jeden, którego nazwy nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

viewtopic.php?t=130382&highlight=uxtheme+pather

Tez mam problem zwiazany ze zmiana skinow w windowsie. Natomiast obiawia sie on tak ze nie moge urochomic zadnej wizualizacji oprocz tej z win2000. Problem zapewne tkwi w pliku uxtheme, ale robilem juz wiele cudow azeby przywrocic go do zycia. Patchowalem, podmienialem, nic. Caly czas jak wryty wita mnie szary kolor paska zadan… System w ogole nie widzi rozszerzenia .theme. Nie potrafi zamienic stylu, zawsze wyskakuje blad. Czy ktos ma jakies pomysly lub sugestie? Oprocz tej najprostrzej - reinstall…

doomsday , użyj kilku patcherów. Któryś z nich na pewno zadziała. Wszystkie operacje podmiany przeprowadź spod konta administratora.

Probowalem. Bez skutku. Te mulitpatchery, patchery, uxtheme’sy na nic sie zdaja. Ciagle mam kompozycje z windows’a 2000, a innych system nie widzi (tych o rozszerzeniu .theme). Juz sam nie wiem jak to pokonac.

Spróbuj ręcznego sposobu.

http://win-os.pl/modules.php?op=modload … le&artid=9

http://www.searchengines.pl/Zmiana-wygl … 88671.html

to moze mi pomozecie ?

witam, mam podobny problem, tylko mi przy zmianie wyglądu wyrzuca :

Nie można załadować stylów wizualnych, ponieważ nie udało się załadować pliku Nieznana właściwość

.

Szczegóły

Theme exceeds maxiumum allowed size

nawet nie chce wrócić do normalnych stylów xp, patchowałem już róznymi patcherami i lipa

z góry dzieki za pomoc…