Kolejne polowanie na licencje


(adam9870) #1

Już za trzy dni, w piątek, 31 sierpnia odbędzie się kolejne polowanie na licencje :smiley: Informacja o tym znajduje się również na oficjalnej stronie polowania jak i na stronie głównej vortalu w rubryce Polecamy.

Od razu proponuję powyłączać na czas polowania wszelkie narzędzia mające na celu blokowanie różnego typu reklam w postaci obrazków, czy bannerów, by potem nie było żadnych nieporozumień z tym związanych, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich polowań.


(Vanshei) #2

i znowu mnie ominie bo mam na popołudnie do roboty akurat :roll:


(Monczkin) #3

A co po co ?? Sami są sobie userzy winni. Jak wycinają wszystko jak leci... tym większe szanse dla pozostałych.


(adam9870) #4

Monczkin Oczywiście. Nie sposób nie zgodzić się z tym, co napisałeś, jednak z pewnością problemu by nie było gdyby osoby blokujące "wszystko jak leci" nie narzekały potem z powodu braku informacji o dacie polowania, zaś po wyjaśnieniu tej kwestii nie wysyłały w tej sprawie wiadomości do sponsora vortalu, firmy XENIUM :confused:


(L337 Crew) #5

adam9870 - uprzedziłem Cię :slight_smile:

Jeżeli tylko nie będzie "muliło", to może być przyjemnie.

Wówczas możnaby np. pokazywać link w losowych programach - unikając dzięki temu sytuacji, że ktoś przekaże nazwę programu rzeszy userów (jak ostatnio miało miejsce i to na dużą skalę).

Ale to luźna propozycja :stuck_out_tongue:


(rozwalkompa) #6

Przepraszam, ale o której zaczyna się polowanie? To też jest tajemnicą?


(adam9870) #7

Wątpię w wprowadzenie w życie tego rozwiązania z jednego prostego powodu. Do upolowania jest licencja na jeden wybrany program, nie na kilka. Oczywiście można zmienić napis na buttonie kierującym do formularza na "upoluj licencję na program XXX" i umieścić go w kilku, przypadkowych aplikacjach, jeśli jednak ktoś zechce to i tak "podzieli się" z kimś innym nazwą programu bądź linkiem do strony, na której znajduje się takowy button.

Częścią polowania jest upolowanie odpowiedniej godziny :wink:

Godzina polowania najprawdopodobniej będzie znana w piątek rano. Powinny wtedy pojawić się bannery odliczające czas do rozpoczęcia polowania, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich polowań.


(L337 Crew) #8

Oczywiście.

Jednak chodzi mi o coś na wzór serduszka walentynkowego.

Ukryte w jakimś dziale/spisie tak, by zmieniało swoje położenie 8)

Np. upatrzyć sobie 3 miejsca i w nich losować.


(model12) #9

Witam!Znowu zaczyna się kombinowanie,może tak a może tak,bez sensu jak z tą lokatą,przy tradycyjnym polowaniu i tak jest wystarczająca ilość adrenaliny aby upolować licencję.Pozdro


(L337 Crew) #10

model12 każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy - temu służy forum dyskusyjne.

Jednak uważam że znaczna część licencji jest zdobywana nieuczciwie, czego świadectwem były publikowane zdjęcia prywatnych wiadomości z prośbami o ... podanie nazwy programu :?


(outca$t.) #11

Prośba do adminów. Zróbcie coś by można było w dość normalnym tempie wczytać jakąkolwiek stronę vortalu podczas trwania polowania, a nie jak ostatnio po 10 minutach.


(Ferrari) #12

Proponuję wyłączyć forum na czas polowania. Zmniejszy się obciążenie serwera, a przekazywanie informacji o programie będzie trudniejsze.

Oby polowanie nie odbyło się tylko w nocy! Proponuję godzinę albo poranną (od 9.00 do 12.00), albo po 18.00. :slight_smile:


(fiesta) #13

Forum i vortal działają na różnych serwerach.

Decyzja w tym względzie na pewno już zapadła i Twoje sugetie są daremne.

8)


(outca$t.) #14

O której godzinie o polowanie, bo jeszcze nie ma godzinowego odliczania?


(fiesta) #15

8)


(Kidler) #16

Czyli teraz muszę cały dzień siedzieć na vortalu i sprawdzać czy polowanie się nie rozpoczęło :frowning: Myśle, że jednak odbędzie się on w godzinach takich jak poprzednie polowania.


(Miniuka) #17

A że tak spytam, ostatnio było w jakich godzinach? :slight_smile:


(adam9870) #18

Wystarczy, że posiedzisz do czasu pojawienia się bannerów odliczających czas pozostały do rozpoczęcia polowania :slight_smile:

Ostatnie polowanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 19:00 i trwało 1 godzinę, 8 minut i 49 sekund.


(Pcz 07) #19

Może dzisiaj coś upoluję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


(rozwalkompa) #20

Już mogłyby sie pojawić bannery odliczające czas...