Kolejne problemy z forum

Na Twoje specjalne życzenie już się fatyguje. Myślisz, że co jak robię przez cały czas? Modle się o cud?

PHP to jakieś płatne rozwiąznie?

Sypie się nie dlatego, jak usiłujesz to przedstawić, że jest na windzie, tylko dlatego, że ma jakiegoś buga ale oczywiście przecież zawsze wszystkiemu winna winda, dokładnie tak samo jak wszystkiemu winna jest PO :slight_smile: Niestety z takimi “argumentami” nie mam siły polemizować.

Więc proponuję dostosować się do prośby liska :

I do tego ograniczyć się. Administracja pracuje nad tym cały czas, więc nie widzę sensu narzekania na Windowsa i inne, bo nie to jest tematem a i tak niczego nie zmieni.

A kolejnej wojno-kłótni wówczas poniewczas nie będzie

:arrow: Dzisiaj tj. 24.05.2006 godzina 15:36

24.05.2006 15.36

oraz

minutę później.

I po kolejnej minucie:

Natomiast na SB:

Jak wchodziłem do tego tematu to

PHP has encountered an Access Violation at 0191B4D1

oraz kilka minut temu przy wchodzeniu do innego tematu:

bladdp7av.th.png

Wszystko oczywiście dzisiaj.

jak chciałem wystałać tego posta:

Najdalej 3 miesiące temu taki sam błąd wyskakiwał na http://www.funiaste.net

Jak nic nie znajdziecie, to zpytajcie admina tamtego serwisu jak rozwiązali błąd - Potwór Jaworny to równy chłop, na pewno pomoże :slight_smile:

dzis praktycznie od 14.30 do 16 wielokrotnie nie mogłem wejść

Nie tylko ty :wink:

Na stronie którą podałeś w dziale częstych pytań, znalazłem takiego kwiatka:

Pytanie:

lisek nikt nie ma pretensji i mam nadzieję, że to ludzie rozumieją :wink:

Jak coś poprawią w PHP na pewno dasz znać

19:13 na moim zegarku, według forumowego 19:08

Seria błędów:

Przy przeładowaniu strony + pad SB

19:11, od teraz prawie każdą stonę kilkakrotnie muszę odświeżać zeby się wczytała.

przed chwilką.

Wg. Mojego systemowego to 19:15

update:

coś mi ciągle się pokazuje :frowning:

Ciągle na sb wyskakuje mi

Na forum już nie, tylko sb :frowning:

Ostatni bład o 19:15

od 19 - na sb i na forum - stronę nalezy odświeżać po kilka razy :frowning:

PHP has encountered an Access Violation at 7C8224B2

Klika razy na forum ,między 19:25 ,a 19:30

19:59 - pad SB:

Naprzemian z

A mi to już nie wyskakuje, ale statystycznie rzecz biorąc mam pewnie po prostu szczęście.

Nadal proponuję zainstalować TYMCZASOWO którąś ze starszych wersji PHP - napewno któraś wersja między 5.00 a 5.12 nie ma tej dziury “wielkości stodoły” o której mowa i będzie sprawiać mniej problemów niż obecna.

Albo po prostu zainstalujcie linuksa na serwerze :smiley: :twisted: :stuck_out_tongue:

Była mowa wcześniej, że nie wiadomo czy php we wcześniejszych wersjach nie miało tej luki (ukrytej). Jeśli się o czymś nie mówi nie oznacza, że tego nie ma…

Bardzo proszę uszanować prośbę liska. Doskonale wiesz, że nie zostanie zainstalowany ze względy na platformę NET, o czym administracja już mówiła.

Dobra wyluzuj, żartowałem… Co, wstawiłem za mało emotek do wypowiedzi, że zabrzmiało tak poważnie ???