Kolejne pytanie co do Enemy Territory

Jak zalozyc serwer tak aby TYLKO headshot zabijal ??

Znacie jakies fajne MODY do tej gry ??

Procz ETPRO :stuck_out_tongue:

piotrekjunior

comar.gry-online.pl tam cos znajdziesz na ten temat na forum…

emm a wogole znasz jakies takie serwery? ale takie “bez dopalaczy” :wink:

Jak juz wspominalem wczesniej to zawsze podlaczam sie do pierwszego lepszego sewrera :mrgreen:

Ja gram dla czystej przyjemnsoci, nie wazne z kim i niewazne na jakims serwerze :wink:

wiesz… ale mnie wkurza jak ktos ma “dopalacz” i wywala 10 strzalow z magazynka i kładzie cały team na ziemie :wink:

wpisalem na forum headsho t i nic nie znalazlo :?

Hehe. Ja kiedyś grałem na serwerze, gdzie tylko heady zabijały. Niezbyt mi się to podobało :(. Fakt, można poprawić swoją celność, ale sama gra średnio ciekawa.

Nie wiem jak założyć taki serwer. Pewnie potrzeba Shrubeta albo jakiegoś jaymoda. Pewnie tam jest taka opcja.

Co do innych modów niż ETPro, to dwa już wymieniłem. Poza tym są jeszcze np. :

-RCTW mod

-Wegein Mod

Podalbys mi bezposredni link ?? :mrgreen:

Bo jakos na polskich stronach nie moge znalezc :?

Wydaje mi się że najpierw trzeba postawić serwer et pro z mapą et_headshot i zapodać odpowiednią komendę, poszukaj jeszcze raz albo zapytaj sie na forum: http://www.board.enemyterritory.pl (aczkolwiek nie wiem czy ono jeszcze funkcjonuje). Albo poszukaj jakiś polski serwer z tą mapą i napisz do admina.

BTW jeżeli chcesz postawić serwer na własnym kompie i grać z dużą liczba osób to życzę powodzenie :). Osoby które mają serwery 24 h, znaczy profesjonalne mają też programy do ich zarządzanie i tam pewnie są takie opcje, poza tym jeśli ktoś jest adminem serva to zna większośc komend odpowiedzialnych za te bajery, więc po prostu się trzea zapytac.

To jest tzw czit- i wbrew pozorom w grach on line też występuje. Jednak tylko na serwerach na któych jest wyłączony Punk Buster-program do likwidowanie tego typu “dodatków”. Qrde jak kiedyś siekałem to pamiętałem jak to się dokładnie nazywało.

Hehe. Kiedyś jak se grałem na jakimś badziewnym serwerze, to kolesie się chwalili, kto ma nowszego bota :D. Pytałem się, jaką mają frajdę z gry w strzelanki, skoro to nie oni strzelają 8). A oni na to, żebym sam spróbował czitować, jak myślę, że to tak łatwo :D.

Co do serwera z tylko HS:

Wcale nie trzeba specjalnej mapy. Na tym serwerze były całkiem zwykłe mapy-np. railgun czy oasis. Po prostu pewnie któryś z modów ma taką funkcję.

Wegein mod jest bardzo śmiesznym i niepopularnym modem. Możesz troszkę o nim przeczytać w artykule “Mody” na enemyterritory.pl .