Kolejne pytanie co do Enemy Territory

(Piotrekjunior) #1

Jak zalozyc serwer tak aby TYLKO headshot zabijal ??

Znacie jakies fajne MODY do tej gry ??

Procz ETPRO :stuck_out_tongue:

(Azpr) #2

piotrekjunior

comar.gry-online.pl tam cos znajdziesz na ten temat na forum...

emm a wogole znasz jakies takie serwery? ale takie "bez dopalaczy" :wink:

(Piotrekjunior) #3

Jak juz wspominalem wczesniej to zawsze podlaczam sie do pierwszego lepszego sewrera :mrgreen:

Ja gram dla czystej przyjemnsoci, nie wazne z kim i niewazne na jakims serwerze :wink:

(Azpr) #4

wiesz.... ale mnie wkurza jak ktos ma "dopalacz" i wywala 10 strzalow z magazynka i k艂adzie ca艂y team na ziemie :wink:

(Piotrekjunior) #5

wpisalem na forum headsho t i nic nie znalazlo :?

(Krystian1991) #6

Hehe. Ja kiedy艣 gra艂em na serwerze, gdzie tylko heady zabija艂y. Niezbyt mi si臋 to podoba艂o :(. Fakt, mo偶na poprawi膰 swoj膮 celno艣膰, ale sama gra 艣rednio ciekawa.

Nie wiem jak za艂o偶y膰 taki serwer. Pewnie potrzeba Shrubeta albo jakiego艣 jaymoda. Pewnie tam jest taka opcja.

Co do innych mod贸w ni偶 ETPro, to dwa ju偶 wymieni艂em. Poza tym s膮 jeszcze np. :

-RCTW mod

-Wegein Mod

(Piotrekjunior) #7

Podalbys mi bezposredni link ?? :mrgreen:

Bo jakos na polskich stronach nie moge znalezc :?

(outca$t.) #8

Wydaje mi si臋 偶e najpierw trzeba postawi膰 serwer et pro z map膮 et_headshot i zapoda膰 odpowiedni膮 komend臋, poszukaj jeszcze raz albo zapytaj sie na forum: http://www.board.enemyterritory.pl (aczkolwiek nie wiem czy ono jeszcze funkcjonuje). Albo poszukaj jaki艣 polski serwer z t膮 map膮 i napisz do admina.

BTW je偶eli chcesz postawi膰 serwer na w艂asnym kompie i gra膰 z du偶膮 liczba os贸b to 偶ycz臋 powodzenie :). Osoby kt贸re maj膮 serwery 24 h, znaczy profesjonalne maj膮 te偶 programy do ich zarz膮dzanie i tam pewnie s膮 takie opcje, poza tym je艣li kto艣 jest adminem serva to zna wi臋kszo艣c komend odpowiedzialnych za te bajery, wi臋c po prostu si臋 trzea zapytac.

To jest tzw czit- i wbrew pozorom w grach on line te偶 wyst臋puje. Jednak tylko na serwerach na kt贸ych jest wy艂膮czony Punk Buster-program do likwidowanie tego typu "dodatk贸w". Qrde jak kiedy艣 sieka艂em to pami臋ta艂em jak to si臋 dok艂adnie nazywa艂o.

(Krystian1991) #9

Hehe. Kiedy艣 jak se gra艂em na jakim艣 badziewnym serwerze, to kolesie si臋 chwalili, kto ma nowszego bota :D. Pyta艂em si臋, jak膮 maj膮 frajd臋 z gry w strzelanki, skoro to nie oni strzelaj膮 8). A oni na to, 偶ebym sam spr贸bowa艂 czitowa膰, jak my艣l臋, 偶e to tak 艂atwo :D.

Co do serwera z tylko HS:

Wcale nie trzeba specjalnej mapy. Na tym serwerze by艂y ca艂kiem zwyk艂e mapy-np. railgun czy oasis. Po prostu pewnie kt贸ry艣 z mod贸w ma tak膮 funkcj臋.

Wegein mod jest bardzo 艣miesznym i niepopularnym modem. Mo偶esz troszk臋 o nim przeczyta膰 w artykule "Mody" na enemyterritory.pl .