Kolejnosc NOWYCH programow na glownej


(Sunna) #1

Nie wiem czy bylo czy nie i mnie to wisi.

Rozchodzi sie o to ze umieszczacie nowe programy czesto pod tymi ktore ukazaly sie wczesniej. Czesto pamietam jaki byl ostatnio i nawet nie zagladam na dol i coraz czesciej sie okazuje ze to blad bo cos nowego sie pojawilo tylko ze nie na samej gorze tylko nizej. Rozumiem ze wam placa za eksponowanie danych progow ale mozna to chyba inaczej rozwiazac.

Zrobcie jakas nowa ramke dla polecanych/reklamowanych progow bo to jest uciazliwe. Albo programy dane jednego dnia wyrozniajce innym kolorem/pogrubieniem i bedzie po klopocie.


(Qbap) #2

U nas jest troszkę inna zasad niż w innych tego typu stronkach. Więc nie trzeba od razu snuć spisków, tylko grzecznie spytać :slight_smile: Na samej górze znajdują się programy z danego dnia co mają mniejszą ilość pobrań niż pozostałe, które zostały dodane w również w tym dniu. Tyczy się to równie poprzednich dni. Jeżeli program jest znany i ma dużą ilość pobrań jak np. Firefox to jest on indeksowany w dół w stosunku do innych co mają mniej ściągnięć. Chyba jest oczywiste dlaczego to tak wygląda, a nie inaczej.

Pozdrawiam

qbap


(M Polo) #3

czyli promowanie mniej znanych programów... podoba mi się to :smiley:


(Lisek) #4

Jeśli Ci to wisi po co w ogóle zabierasz głos?


(Monczkin) #5

To by wystarczyło za komentarz. Nie widzę tu logiki ani sensu, o teoriach spiskowych nie wspominając.

Ostatni raz proszę cię o używanie polskiej pisowni i o zapoznanie się z regulaminem forum