Kolejny raz z rzędu klawiatura psuje się w identyczny sposób

Witam,

mam taki trochę “nietypowy” problem otóż, od 2-3 miesięcy wszystkie klawiatury psują mi się w identyczny sposób tzn. przestaje działać górny rząd cyfr za wyjątkiem 5 i 6, pojawiają się dziwne skrót ctrl + a a pod nim jest metromsn.gazeta.pl/, naciśnięcie shifta powoduje przejście w stan wstrzymania,przestają działać takie znaki jak przecinek, wykrzyknik, pytajnik i dwukropek. Wirus chyba wykluczony bo Avast nigdy nie jest wyłączany.

Można by powiedzieć, że klawiatura zalana czy coś, ale nie, że zainstalowała się jakaś aktualizacja czy coś ale niestety też nie. Wymieniałem już kilka klawiatur, każda psuje się identycznie.

System Windows XP Prof.

Czy spotkaliście się z takim czymś?

Pozdrawiam :slight_smile:

To nie klawiatury ci się psują, tylko prawdopodobnie masz system zasyfiony jakimś adware bądź czymś jeszcze.

Radziłbym przeskanować na początek system tym narzędziem : http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Skanowanie Malware Bytes i DR.Web, czyszczenie CCLenearem nic nie daje.

#-o

Sprawdź klawiaturę na innym komputerze.

hehe będzie troche smiesznie jak kupowałeś nowe klawiatury a to nie była wina klawiatur tylko systemu :smiley: zrób tak jak koledzy wyżej pisali przeskanuj jakiś antywirusem + ccleaner

A czy po podłączeniu klawiatury do innego komputera działa ona normalnie, czy też ma zamienione klawisze?

próbowałem na innym komputerze, klawiatura działała normalnie, wziąłem inną klawiaturę i podłączyłem do swojego kompa i działała normalnie, podłączyłem swoją nie działała. Robiłem skanowanie i czyszczenie, ale nic nie wykryło, sprawdziłem porty USB i sprawne, później przypomniało mi się, że stara klawiatura na PS też zepsuła się w identyczny sposób.

Zrobiłem czystkę na komputerze, cały dysk wymazany, wszystko postawione od nowa i klawiatura działa normalnie #-o

Paranoja…

jak to się sprawdzi to mam zapas klawiatur na najbliższe pięć lat :smiley: #-o