Koleżeńska pomoc

Dziewczyna napisała:

Proszę, pomóżcie! Napiszcie jaki wynik z Izraelem daje Polakom Ligę Mistrzów, bo założyłam się z bratem i żeby wygrać muszę znać ten wynik. A nie mam o tym pojęcia! Mam nadzieję, że mi pomożecie. Dzięki z góry… - Aśka

A oto odpowiedzi:

  • 15:0, z tym, że jeden gol ma być ekstra-samobójczy.

  • Polska już straciła szansę na Ligę Mistrzów, bo niezależnie od wyniku awans wywalczył właśnie Izrael i Kolumbia.

  • 155:11.

  • 7:3 w pełni nas satysfakcjonuje, dodam jeszcze, że aby awansować po 2 bramki muszą strzelić Boruc i Smolarek. Cóż taki wymóg Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.

  • Jeżeli Janas w pierwszej turze wystawi Kosowskiego, a ten będzie miał sprzyjający wiatr to może nawet pokusić się o wygraną w turnieju 4 skoczni, pod warunkiem, że skoczy około 120m bez nart, ale z uśmiechem na twarzy.

  • Zależy kto stanie na pierwszej bazie. No i od tego czy Lozano pozwoli zagrać pijanym.

  • 67,5:24,5 powinno wystarczyć.

  • Kusznierewicz musi rzucić młotem na Igrzyskach w Kobyłce na co najmniej 50 metrów, a FC Stary But Legionovia musi zagrać w UEFA i go wygrać wtedy będziemy mięli Ligę Mistrzów ZGODNIE Z 23art, ustęp 10 w sprawie ostrej jazdy na wrotkach po supermaketach,

  • Musi być bodajże 11:11, albo 54:53 dla Polski, ale nie jestem pewny

To była jak zawsze prowokacja na jednym z portali internetowych

reakcja ludzio … no cóż…

Ja już dawno przestałem czytać tam komentarze

Dostała tak mądre odpowiedzi jak mądre było pytanie. Zwykła prowokacja. Jak isz w stylu jasiu_smietana :wink:

Izrael musi wygrać 12:3,5. Wtedy sędziego zdyskwalifikują za niedozwolony doping i to my awansujemy :cfaniak:

hmmm :expressionless: tyle rozumiem że nic nie rozumiem :expressionless: najważniejsze że polska reprezentacja awansuje do mundialu i już 8)