Kółko myszki działa jak LPM

Witam w dniu dzisiejszym kupiłem sobie myszkę bezprzewodową, myszka dosłownie to jakaś tania za 15 zł ponieważ do moich potrzeb jakiejś wypasionej mi nie potrzeba :wink: no ale do rzeczy myszka dział fajnie ale po za kółkiem tzn jeżeli kręce kółkiem w dół żeby przewinąć sobie stronę  na dół to strona się przewija ale oprócz tego zaznacza się tekst czyli poprostu tak jakbym sobie przytrzymał LPM mam nadzieje że wiecie o co Mi chodzi, na początku myślałem że może to jakieś ustawienie takie jest specjalne wszedłem sobie do jednej gry w której aby podskoczyć trzeba użyć scrolla i gdy go użyje to podskoczę ale dodatkowo broń zaczyna mi strzelać (strzał mam ustawiony na LPM) tak samo jeżeli chce zamknąć strone wystarczy że najadę na krzyżyk i poprostu przejade kółkiem w dół. W skrócie poprostu przewijanie stron działą normalnie ale poza tym normalnie mi klika tak jak bym to zrobił LPM nie wiem może jakoś się to przypisało ?.

 

Ps:Gdy podpiąłem jeszcze starą myszkę to wszystko jest ok.

Wie ktoś może co jest nie tak ?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.