Kolor w gg

Dzisiaj bawiłem się wyglądam w gg,i zmieniłem wnętrze onka na inny kolor i teraz nie moge znaleźć poprzedniego tzn. tego który jest domyślny zaraz po zainstalowaniu :-x Wie ktoś może jaki kolor zaznaczyć żeby wnętrze okna było takie jak domyślne,jak do tego powrócić?

Żeby było wnętrze okna takie jak domyślenie w ustawieniach GG musisz w ustawieniach w zakładce “wygląd” a potem w “wnętrze okna” wpisać: #E6F5F5

Tak,tylko że nie da się tam wpisać ;/

Powinno być Plik i wygląd tam trzeba zmienić na modern, zależy też od wersji bo może być 3d/classic.

Mam zaznaczone Modern,ale nie chodzi mi o sam wygląd gg tylko wnętrze okna,jak np. mam liste i tło na tej liście ma inny kolor niż infrejs gg. tak samo w czasie rozmowy.

Też miałem podobny problem…jedyne co mogłem zrobić, to wyeksportowac liste do serwera gg, zapisać archiwum i zrobić reinstall gg :confused:

Wchodzisz w ustawienia>wygląd>wnętrze okna>potem klikasz na zmień i ustawiasz tak:

19wf.th.jpg

Wielkie dzięki Taex wcześniej nie napisałem,bo zapomniełem :wink: Ale pomogło,jeszcze raz dzięki :slight_smile: