Kolorowa drukarka laserowa - dajcie opinię

Czy ktoś doświadczony mógłby mi doradzić albo odradzić drukarkę laserową? Chcę kupić taką do 1500 zł. Nie wiem co lepsze: HP, Samsung, czy co? Mam na oku HP 2600N. Czy ktoś ją ma? A może macie coś lepszego? Czytam i patrzę w sieci, ale patrzyć na zdjęcie i parametry to jeszcze nie wszystko. Niby jest ok, a jak kupisz i zainstalujesz, to okazuje się, że lipa. Gdzieś czytałem, że laser kolor drukuje niezaciekawe zdjęcia. Faktycznie tak jest? Lepiej zapytać kogoś, kto już coś “przeżył” :slight_smile:

Zdecydowanie polecam Minoltę MC 2430 DL. Rewelacyjna drukarka w znakomitej cenie z możliwością bezpośredniego podłączenia aparatu cyfrowego i wydrukowanie tym sposobem zdjęć z niego

aktualna cena - ok. 1520 złotych

Co najważniejsze - gwarancja 3 letnia u klienta!

Ma także wbudowaną kartę sieciową

Wszystko zależy od tego czy jest możliwość stosowania papierów przeznaczonych do druku fotografii i czy są do tego celu przeznaczone specjalne tonery.

Serdeczne dzięki MarS, przyjrzę się jej. Czy ona ma polskie menu? Czy to jest drukarka, którą wybrałeś “po głębokich przemyśleniach”? Jeśli jeszcze jest ktoś, kto chciałby coś zaproponować, to bardzo byłbym wdzięczny za doradcze głosy w tej sprawie.

Niestety nie pamiętam czy ma polskie menu. Wybrałem ją jednak dla klienta ze względu na znakomity stosunek ceny do możliwości i gwarancję

MarS, dzięki. Kupiłem Minoltę i jest OK. Pozdrawiam :slight_smile: