Kolorowa drukarka laserowa do 1000zł

Szukam drukarki do codziennego drukowania  ok 100 stron (niestety musi być  kolor) Dotychczas  używana była  drukarka Xeroxa Phaser 6010 ale  cosik jej odbiło i żre  zamienniki tonerów  w szalonym tempie do tego  praktycznie co drukowania  zacina się  papier.

Drukarka  jaką chciałbym zakupić  nie musi mieć żadnych dodatkowych funkcji a podstawową cechą jakiej wymagam  to tania eksploatacja (czyli  możliwość BEZPROBLEMOWEGO  używania zamienników :slight_smile: )Jak narazie w  oko wpadła mi 

BROTHER HL-3140CW  i KYOCERA ECOSYS P6021CDN 

Jednak może  ktoś coś  innego może  zaproponować? Jednocześnie -  jeśli ktoś  ma  doświadczenia z  używania  w/w  drukarek może zechce się  podzielić  uwagami?

Powiem Ci tak Brother ale jak jedziesz na zamiennikach to eksploatacja jest naprawdę tania. Toner kosztuje jak widzę około 50zł wystarcza na około 2000 kartek przy 5% pokryciu. Osobiście mam Brothera w domu (atrament kolor DCP-150C) i w firmie (laser HL-1110E czarno-biały). Koszty eksploatacji jak wspomniałem śmieszne. Niestety nie powiem Ci jak w praktyce wygląda ten Brother ale myślę, że to dobry wybór.