Kolorowe paski na monitorze

Witam :slight_smile:

Jestem tutaj nowa i mam mały problemik, nie wiem czy to może być przyczyna karty graficznej czy po prostu jest mi potrzebny format.

Otóż ostatnio coś się dzieje niedobrego z moim komputerem. Podczas włączania gry (WOW) ostatnio pojawiły mi się kolorowe poziome cieniutkie i gęste paski na ekranie wtedy komputer mi się zwiesił. Natomiast parę dni temu podczas grania w LS2011 nagle zrobił się czarny ekran i pisało tryb oszczędny. A wczoraj gdy oglądałam filmiki na YT pojawiły mi się ponownie kolorowe poziome paseczki na monitorze ale mogłam ruszać myszką i podczas ruszania myszką te paseczki się poruszały chwile potem ekran jakby się sam zaczął naprawiać bo znikły paski i takie duże ikony się pojawiły i kolory normalne aż wszystko wróciło do normy… Everesta mam cały czas włączonego od momentu jak zaczęło mi się to dziać żeby kontrolować temperatury czy przypadkiem się nie przegrzewa. I z tego co widzę to temperatury gdy pojawiają się te paski są w normie, wszystko było czyszczone z kurzu.

Oto screeny z everesta:

http://imageshack.us/photo/my-images/52/screen1bm.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/57 … n2thq.jpg/

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Grafika do wymiany prawdopodobnie, pewnie są zimne luty. Inna sprawa to dlaczego masz 1,73V na 12V? jaki to zasilacz?

Sugerowanie się napięciami podawanymi przez program raczej mija się z celem, gdyż rzadko kiedy wskazują one wartości choćby przybliżone do rzeczywistych. Tak, jak napisał Boshi , podaj model i moc swojego zasilacza.

Zasilacz był kupowany razem z kartą, ten Pan co nam sprzedawał kartę powiedział ze mój stary zasilacz nie uciągnie niej no i polecił mi ten no to kupiłam. Karte mam jeszcze na gwarancji bo ma rok dopiero.

Oto zdjęcie zasilacza:

http://imageshack.us/photo/my-images/140/dsc00075h.jpg/

Nie wiem czy to coś znaczącego będzie ale moja karta wygląda tak:

http://imageshack.us/photo/my-images/684/gts4507.jpg/

W takim razie zanim zabierzesz się za ewentualną wymianę karty graficznej, wymień zasilacz. On ma taką charakterystyczną cechę, że lubi skracać żywot różnych podzespołów komputera, lub nawet całego zestawu.

To jest syf, innym razem zanim coś kupisz to spytaj się na forum ludzi, a nie kupuj tego co sprzedawca ci poleci, bo jemu zalega na magazynie. Z 500 W nie wiem czy to ma 400

No to kartę oddam na gwarancję innego wyjścia nie mam… No a co do zasilacza to wtedy jaki polecacie? Bo sprzedawcy nie ma co już wierzyć…

Do jakiej kwoty? Może być Aero cool 450s http://www.ceneo.pl/10216473 lub droższy XFX 450, http://www.ceneo.pl/11379166

Więc tak do 250 zł… I bym prosiła takiego co by był dobry na mojego kompa… w sumie to już nic w nim nie będę wymieniać a chcę żeby trochę pożył jeszcze w dobrym stanie… Aha i na allegro można zamówić czy lepiej się przejść do sklepu?

Ten XFX 450 starczy spokojnie. Jak masz go obok w sklepie to idź kup, o ile cena jego nie wynosi 250 zł, gdzie w internecie jest po 200.

Sprawdziłam na stronce sklepu komputerowego gdzie zaniosę kartę i jest tam taki zasilacz… http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/z … 52331.html to będzie dobry?? Jak tak to od razu się kupi. Bo jest jeszcze taki tylko hmm troszkę droższy… http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/z … 31594.html

Jak nie rozbudowujesz tego to nie ma sensu brać 550W. Zobacz na mój podpis, mam 550W i dużo mocniejszy sprzęt od twojego a starczy jeszcze na solidne OC.

Ok… To się kupi ten 450… Dziękuję bardzo za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam