Kolory , monitor

Witam .

Kolejny raz mam problem z koloroami na monitorze , ale teraz jest troche inaczej , kiedys jak miałem np. nalot zielony na monitorze to byl na calym , i wszystkie kolory sie zmieniały , a teraz np. prawue wszystkie kolory są dobre tylko jak np. wchodz na jakąs strone to kolor włosów np. kolesia z tanca gwiazdami jest zielony , jakas babka ma blad włosy ale blizej głowy ma zielone :smiley: , np. na waszej stronie w newsie :, Last Chaos na weekend :wink: " Obrazek jest zielony prawie caly . Wie ktos moze czego to wina ?

Ps. A i jeszcze jak właczam komputer to w okienku logowania , co mam wybrac uzytkownika w lewym rogu mam takie niebieskie kułeczko .

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 15:54

Wrzuce screena menu gry gdzie mam tez tam nalot taki zielony , i niech ktos luknie czy u niego on tez jest zielony czy jest normalnie , bo jezeli bedzie normalnie to chyba problem z monitorem ( tak mi sie zdaje)

http://img201.imageshack.us/my.php?image=ssssssp5.jpg

Rzeczywiście coś tam zielonego jest :? Wejdź w ustawienia karty i pobaw się kolorami. Najlepiej przywróć domyślne ustawienia. a i ściągnij nowsze/starsze stery do karty

Zainstalowalem najnowsze sterowniki i nic to nie pomogło :frowning:

Ps. Jak np. gra jest zielona , to minimalizuje i maxymalizuje i czasami wraca do normalnych kolorow , czyli to chyba nie wina Monitoru .

no, mi się zdaje że to karta nawala. Jak masz możliwość to sprawdź. Włóż do kompa inną kartę

SsawczkK

Popraw błędy,opcja zmień i popraw.JNJN

A poruszaj kablem sygnałowym/wtyczki,bo coś wygląda na niego.

Monitor sprawdź na innym kompie.

Konserwacja kompa - wyczyść dokładnie grzbiet stykowy karty grafiki i dobrze osadź kartę i przykręć - jeśli to karta AGP,PCI,PCI-E,sprawdź wtyczki.

Sprawdź kompa na innej karcie grafiki.