Kolumny+wzmacniacz=czy dobrze wybrałem?

Witam!

Mam aktualnie zintegrowaną kartę dźwiękową z płytą główną (Asusu P5B) i głośniki 5.1 Creative Inspire T6100 i chciałbym je zmienić na “coś” lepszej jakości. Przeglądnąłem Allegro i wybrałem coś takiego:

wzmacznicz,

kolumny,

kabelek.

Teraz pytanie - czy taki zestaw będzie współgrał ze sobą i czy w ogóle coś takiego będzie się dało podłączyć do komputera. A może ktoś ma podobny i sprzęt i chciałby napisać coś o nim. Propozycje i rady mile widziane :slight_smile:

P.S. Max. mogę na to przeznczyć 500zł

Ogólnie podłączyć się da ale wzmacniacz to prawie jakiś noname… zresztą po co ci wzmacniacz estradowy… ;] po takich głośnikach także nic specjalnego bym się nie spodziewał… ogólnie już lepiej kupić jakieś porządne głośniki komputerowe ale jakąś tanią wieże ;] napisz ogólnie ile masz do wydania i czy zestaw stereo czy 5.1 itp… plus jak chcesz mieć jakąś jakość to dokup minimum jakiegoś soundblastera audigy oem za ok 60zl… bo dzwiękówka w p5b jest bardzo dziadoska ;] wiem bo sam jej długo używałem a po zmianie na audigy hmm dziwie się że tak długo wytrzymałem przy tej wmontowanej ;]

edit:

karta dzwiękowa: http://www.allegro.pl/item323120028_sb_ … akosc.html 62zl także zostaje 438zł za taką kwotę w sumie nic pożądnego nie kupisz także zostaje jedynie dobry zestaw głośników komputerowych… za te cenę całkiem niezłe są np te: http://www.allegro.pl/item326393442_glo … fv_ss.html

Ilość głośników dla mnie nie ma znaczenie, liczy się tylko jakość dźwięku. Ewentualnie mogę dołożyć do czegoś pożądnego za 700-800zł.

lepiej bys wziął taki amplek :slight_smile:, plus te kolumny co podałes

grają całkiem ładnie i czysto, a nawet jak ktos chce to mogą zagrac głosno :wink:

wiem bo kilku kumpli ma te kolumny, a sam też mam zamiar cos takiego kupic

OK, dzięki za pomoc. Na pewno zmienię teraz tą zintegrowaną karte muzyczną, a reszte na wakacjach.