Kolumny zamiast czcionki w Google Chrome

Witam.
Mam problem który przedstawię w załączniku jako obrazek chciałbym przywrócić normalną widoczność ale nie daje rady, całe chrome z ustawieniami i tak dalej ma jakis obrazki kolumny zaraz czcionki - Dotyczy to tylko chromę, doradzicie coś? Bo nie mogę utracić danych i haseł.
I czasami na całym ekranie robi się też z kolumn tęcza i też jak macham myszką od dołu do góry to czasami coś zakrytego pokażę.


chyba matryca ci siada.
Jak stoisz ze sterownikami graficznymi ?

Ale to tylko tak jak napisałem dotyczy „google chrome”

To jaką masz wersje przeglądarki?

Najnowszą, niedawno przeinstalowywałem z googla, ale bez opcji czyszczenia danych bo są mi potrzebne nie wykluczam że by to pomogło.

Nie masz włączonej synchronizacji z kontem?

Na początek, wyłącz akcelerację sprzętową (ustawienia - prywatność i bezpieczeństwo - zaawansowane). Zobacz, jaki będzie efekt.

Pajan, ciężko mi się doszukać jak są kolumny, ale popróbuję

Jeśli będziesz miał problem znaleźć opcję, ściągnij przeglądarkę Chromium i tam sprawdź jak to wygląda.

Proponuje najpierw zmienić w niej język na polski bo w/g mnie masz wersję chińską

Jakbym miał chiński to bym sie zmienił.
Akceleracja załatwiła sprawę(Choć ciężko było trafić w tą opcję i odnaleść) , dzięki tylko Pajanowi za rozwiązane sprawy. Pozdrawiam
To co Paja mogło się stać i dlaczego ta opcja pomaga? Bo nic ruszane nie było?

1 polubienie

Świetnie. Po prostu aktualizacja przeglądarki coś popsuła. Poczekać na przyszłą aktualizację i sprawdzić, czy problem wciąż powtarza się.

Zawsze w takim przypadku błąd może powodować:

  • aktualizacja przeglądarki
  • aktualizacja sterownika grafiki

Akceleracja sprzętowa przeglądarki jest ściśle powiązana ze sterownikiem graficznym.

Może w about:flags pomoże inny schemat kolorów:

Chyba że GPU/CPU to staruszek (5 lat i więcej).