Kom nie widzi dysku usb

witam, mam nadzieję że mi ktoś pomoże :slight_smile:

moze zaczne od poczatku, moj komp mial wymieniane usb w serwisie, wszystko bylo ok az do wczoraj kiedy zrobilem reinstalke windowsa. Podlaczylem mp3 do usb i lipa, system niby widzi ten dysk, nawet go instaluje ale niemoge go otworzyc, nawet nie wiem gdzie bo normalnie powinien byc widoczny w Moj komputer a nie jest, sterowniki do niego mam i instalowalem ale przecierz w xp powinien byc widoczny bez zadnych sterownikow (wczesniej tak bylo) dodam ze dysk i usb jest w 100 % sprawny. Nie mam juz pomyslow co z tym zrobic, pomozcie :slight_smile:

Czyli co założyli Ci kartę USB PCI w jakiej wersji 1.1 czy 2.0.

Jaki system masz zainstalowany XP,XP z SP1,XP z SP2.

Jeśli karta PCI USB w wersji 2.0 - zainstaluj sterowniki do niej z dołączonej płyty CD do karty USB i zobacz.

Menadzer urządzeń i sprawdź albo kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej,albo PCI i usb lub podobnie i zobacz czy USB działa poprawnie.

Sprawdź jak pracują inne urządzenia USB.

Złączono Posta : 07.03.2006 (Wto) 19:54

pomylilem sie troche z tym cytowanie sorki a wiec

Czyli co założyli Ci kartę USB PCI w jakiej wersji 1.1 czy 2.0.

chyba 2.0 ale nie jestem pewny

Jaki system masz zainstalowany XP,XP z SP1,XP z SP2.

xp pro z SP1

Jeśli karta PCI USB w wersji 2.0 - zainstaluj sterowniki do niej z dołączonej płyty CD do karty USB i zobacz.

uppss :shock: - to do tego sa jakies sterowniki, ja nic nie mam

Menadzer urządzeń i sprawdź albo kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej,albo PCI i usb lub podobnie i zobacz czy USB działa poprawnie.

dziala normalnie widac jakies urzadzenie dysk usb ale nie da rady go otworzyc masowe urzadzenie magazynujace usb czy cos takiego tam pisze

Sprawdź jak pracują inne urządzenia USB.

pracuja dobrze, modem neostrady dziala :slight_smile:

no do tego sa sterowniki… a modem masz podpiety do PCI USB czy USB na plycie?