Komentarz oczekuje na moderacje

Dlaczego moje komentarze, pod moimi wpisami oczekują na moderacje?!

Zaznaczenie_115|690x263

2 polubienia

Dziwne. Czyżbyś coś nagrabił i musisz czekać na moderację?

pierwszy raz spotykam sie z sytuacja gdzie komentarze zalogowaego uzytkownika oczekuja na moderacje

Ja myślę, że guru coś wie o tym. @Docent?

Mam podobnie, aż dwa razy napisałem to samo, a dopiero za trzecim razem (jak przyklejałem z notatnika) zobaczyłem, ze na dole widnieje malutki komunikat o moderacji… hmm dziwne… Też mam to pierwszy raz… od 10 lat! :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Dzisiaj po 14 tej dałem słony komentarz do newsa Windows 7 wkrótce bez wsparcia. Hakerzy znaleźli rozwiązanie - i po dodaniu komentarza, natentychmiast* mu się znikło.
Pomyślałem, że to zbagatelizuję. Teraz wieczorem gapię, że jest koment jest jak byk.

Swoją drogą - nawet z softpedii nie napiszą ze zrozumieniem, albo to ignor i wyśmiech z dobrychprogramów.

O! teraz dodałem komentarz w office na linuxa i przez chwilkę wyskoczyło, że oczekuje na moderację

Okazuje się, że w tych newsach wchodzą od razu komentarze anonimów. Partia zmieniła wytyczne? :stuck_out_tongue_winking_eye:

U mnie to samo. Śmiechłem :smiley:

2 polubienia

I mnie spotkało przed chwilą to samo. Dwa komentarze opatrzone zostały adnotacją “oczekuje na moderację”… po czym zniknęły. Co jest grane?

Zmieniamy lokal :joy:

U mnie to samo. To wygląda na epidemię.

Tępienie zalogowanych wzrosło i można po tym sądzić, że wytępią nas. DP tylko dla anonimów! Ale obciach.

No cóż WP wystartowało z wbiciem ostatniego gwoździa do trumny DP. [*]

A nie mamy buntu sztucznej inteligencji na portalu? I moderator *upa, gdy sztucznej inteligencji kupa, a miała być przyjazna cenzura… :stuck_out_tongue_winking_eye:
A może przyszłość została już napisana, a bałwanki nie mają już czasu robić zimy, tylko turlają się ze … tego tam.

1 polubienie

A w rzyci to mam. Jak jeszcze raz mnie zmoderują, jednocześnie puszczając komentarze anonimów, to pożegnamy się ozięble i bez żalu.

Nie wiemy, czy któryś nieszczeźwy admin nie siedzi na guziku i psuje swoim nerwy, takie niby psoty urodzinowe portalu, aż portale spadają.
Potem będzie, że jakiś był błąd, a póki co jest niezła grochówka. I jak zwykle - cichosza od góry, gdy się coś psuje.

No to teraz tylko czekać aż na forum wyskoczy :smiley:

1 polubienie

U mnie też komentarz do moderacji. Grubo. Plagi spamu anonimowy nie chcieli usuwać, to będą teraz moderowac co popadnie. No grubo.

Powiedzmy - po godzinie, dwóch - pojawiają się komentarze, co znikały do moderacji.
Mam uwierzyć, że ktoś zakasał rękawy i uwija się, moderuje, żeby pokazały się komentarze? Ile - setki i co chwila, ani wytchnąć?
O ciężką robotę nie posądzam Naszych. To ta sztuczna inteligencja moderuje na portalu, że hej!

Dodam, że w programach dodałem komentarz pod palemoonem i też znikł, amba do moderacji go wcięla.

Spooookojnie, pewnie coś komuś się źle kliknęło
@Docent @tomekb

Teraz spokojnie, bo już działa z automatu dodawanie komentarzy. A wszyscy Nasi mieli zwidy?
Nie było “I tak Wam nie powiemy”, albo info, co się stało, więc teraz

To będzie teraz o wczorajszej zupie w przedszkolu? My wszyscy, to głupi klikacze?