Komentarz we FIFA08

Witam,czy we fifie 08 polski komentarz jest lepszy niż był w 07,czy go w jakiś sposób ulepszyli??

http://gry.onet.pl/3300,77789,FIFA_08,recenzja.html

“Niestety, komentarzowi brakuje niewiele do tego, by go wyłączyć. Szpakowski robi co może, Szaranowicz rujnuje jego pracę, ale i tak sporo rozbija się o opóźnienie w stosunku do tego, co dzieje się na ekranie. Gdy my wykopujemy piłkę bramkarzem, Szpakowski nagle zaczyna krzyczeć, jaka to wspaniała akcja i że na pewno padnie gol. Kiedy piłka jest już w środku pola odzywa się drugi z komentatorów i z podnieceniem chwali drybling oraz oddany kilka minut temu strzał. Denerwujące jest też ciągle powtarzanie słowa „teraz”. „Ronaldinho teraz. Dobry strzał teraz. Podanie, teraz”. Na szczęście wyłączenie komentarza to jedynie chwila, a pozostałe dźwięki są na tyle dobre, że nie odczuwamy jego braku.”

Komentarz pozostał prawie bez zmian podobnie jak grafika, zmienili trochę rozgrywkę z którą nie mogę sobie teraz poradzić.

czyli to fifa07 troszkę minimalnie tknięta??

Dokładnie :spoko:

Nie tylko to:)

Została poprawiona obrona otóż obrońcy nie cofają się do bramki tak jak było to w 07, teraz obrońcy od razu ostro atakują:)

lub na przykład ni z tąd ni z owąd prowadzę piłkę a tu nagle slyszę GOOOOOLLLLL! !!

I tak nie jest to warte 100zł :stuck_out_tongue: Zmiany w porównaniu do Fify 07 są naprawdę tylko kosmetyczne. Pograłem godzinkę u kuzyna i mi to wystarczyło :wink: