Komentarz

Uważam, że userzy, którzy zakładają wątek na forum jedynie w celu krytykowania moderatora (-ów) powinni być surowo karani.

Uzasadnienie:

Tacy ludzie najczęściej nie czytają regulaminu, nie korzystają z szukajki, piszą OT, zakładają wątki o nielogicznych tytułach albo takie, które pojawiły się 10 razy, w złych działach, robią koszmarną ilość błędów, nie używają interpunkcji itd. I niech tylko moderator odważy się zareagować, to od razu tworzą wątek, w którym na niego najeżdżają. Póżniej przychodzą następni i im wtórują, jeszcze jedni się z nich wyśmiewają, kolejni piszą, że moderatorzy są bezkarni. Moderator może stracić uprawnienia. To zwykli użytkownicy są bezkarni, bo nikt ich przez internet nie kopnie, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś miał na to ochotę. Nikt ich tu nie trzyma, to nie jest jedyne forum o tej tematyce, a otyła baza dnych z pewnością nie miałaby nic przeciwko ich odejściu.

Takie sprawy powinny być załatwiane z moderatorem lub administratorem, a nie w taki sposób.

Twój temat też jest bezsensowny i powinien trafić do kosza. Ty nie krytykujesz moderatorów tylko zwykłych userów piszących niepotrzebne tematy. Tym beznadziejnym tematem źle napisałeś o sobie.

Jak ktoś chce, to niech wyrzuci. Nie będę pisał skargi. Chciałem tylko wyrazić swoją opnię, co można w tym dziale zrobić. Przede wszystkim niech ktoś go zamknie, zanim pojawi się milion odpowiedzi, bo nie o to mi chodziło… :stuck_out_tongue:

Też nie wyrzuce tego tematu ale czekam na reakcję moderatorów…

Crack32.dll ciekawego masz nicka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - sorki za OT

Właśnie, coś mi ten Twój nick nie pasuje do tego forum.

Może czas najwyższy go zmienić?

Wszelkie zastrzeżenia napisać do dzienniczka i pokażę mamusi.

PS Lisek OT!! :mrgreen:

Nie OT a czekam na twoją propozycje. :mrgreen:

Powinni być także karani ci, którzy bez potrzeby chcą im się podlizać.

Tak Crack32.dll, to o tobie :twisted:

Człowieku, nie dość że to prymitywne, to jeszcze głupie. Podaj mi jakiś powód, dla którego miałbym się podlizywać moderatorom. Pewnie twierdzisz, że sam chciałbym zostać moderatorem? Więc od razu mówię, że mi na tym nie zależy. Wiem, że nim nie zostanę i nie boleję nad tym. Może ty o tym marzysz, skoro ci takie pomysły przychodzą do głowy?

-Myślisz, że jak podliżesz się i ułożysz jakiś panegiryk adresowany do modów to ci swoje wielkie uznanie dokleją…?? Jeśli tak…to będzie określało również Twą osobę… Za co współczułbym Twoim rodzicom i kolegom w klasie… :?

Na takim poziomie nie będę dyskutował. Jak coś ode mnie chcecie piszcie na PW albo na maila.

A czego oczekiwałeś ?

Najprawdopodobniej odezwą się tacy , dla których

takie działania są/będą normą i sposobem na

zaistnienie na tym forum.

Czego przykłady już widać.

PS

Swoją drogą - nick masz prowokacyjny

i lepiej posłuchaj uwad obu Adminów :wink:

Nick jak nick :wink: Nie zawiera wulgaryzmow, ani terści obraźliwych wiec zmiana wydaje sie zbyteczna :slight_smile:

Jak sobie w profilu Skąd: wpisze Crack (ów) to też mam zmienic, bo prowokuje?

:: MARIO :: pozwól na rozwiązanie tych spraw zainteresowanym stronom

Nie wyżucisz tak ? a ja myślałem że to tylko mod ma do tego prawa.

PS: twoje odpowiedzi są bezsensowne i głupie, ale nie dziwie się

Spasuj, bo potem powiesz, że ostrzeżenie dostałeś niesłusznie :o

Sens tej dyskusji miał być troszeczke inny, a co to ze ty to rozumiesz jak inni tego nie wiedzą i nigdy nie będą wiedzieli.

Bo lepiej napisać coś publicznie zeby wszytscy widzieli w dośc ostry sposób niz spokojnie zasugerowac :roll:

Taka nasz mentalność.

aczy ty wiesz od czego jest plik Crack32.dll??? dziwię się, jak napiszę kgnis - wiedzą co to jest ludzie szukajacy cracków -a to forum jest o legalnym sofcie! !!