Komentarze na stronie internetowej Downdetector na komputerze


Witam!
Jak dodać lub przeglądać komentarze na stronie WWW Downdetector na komputerze? W aplikacji na Androida jest taka opcja. Logujesz się poprzez Disqus (jakby nie szło zrobić kont Downdetector) i masz. Jak to jest na komputerze? Niby jest obszar z komentarzami, ale jest on pusty. Z kolei w aplikacji na Androida, gdzie są tweety?

Założę się, że któryś z dodatków w przeglądarce Firefox blokuje stronę Disqus, najlepiej będzie, jak wyłączysz wszystkie dodatki, bo masz ich od groma. A tak po za tym korzystasz jeszcze z chomikuj.pl?, bo widać chomika na pulpicie, to już jest przeżytek, nikt tego już nie używa, ten program zabiera złośliwe oprogramowanie, lub ściągnąłeś właśnie z chomikuj.pl i teraz Ci blokuje komentarze.

Do blokady reklam używam tylko AdGuard.


Wyłączyłem AdGuard’a i pojawiło się to, co jest na SS. Czyli tu chodzi o pliki Cookies (ciasteczka) chyba. Tak, używam Chomikuj do prywatnych danych i spoko, nie ściągam cracków i innych śmieci :slight_smile:

Nie czepiaj się chomika, bo to moja sprawa i nie ten temat…

Po kliknięciu na „Zgoda na pliki Cookies” po prawej na dole, mam to:

Tiu wszystko zaznaczone…

Ja nie uznaję adguarda. Blokuję więcej, niż śniło się adguardowi. Zaznaczone blokowania u góry:

Ciasteczka do disqus dodane do wyjątków.

Dodałem w ustawieniach Edge’a disqus.com i downdetector.pl do „Zezwalaj” w ustawieniach cookies’ów i nic…

Jak dodać do wyjątków w Edge’u? Ja używam AdGuarda już od 2-3 lat i zastąpił mi AdBlock’a Plus.

Hehe, wiecie co sprawiało kłopot?? No, Avast! xD, a dokładnie wtyczka „Avast Online Security & Privacy”. No, super ci Czesi z tym Avastem xD

Co do edge, to w „Wyczyść dane przeglądania” odznaczyć czyszczenie ciasteczek. Za to w ccleaner w opcje - pliki cookie - dawać do zachowania wszystkie cookies, gdzie się logujemy. W czyszczeniu ccleanera zaznaczyć czyszczenie ciasteczek edge i edge chromium, także w firefoxie i wszędzie.

Już po problemie. Wywaliłem tą wtyczkę od Avasta i drugą „Avast Passwords” i kłopot zniknął. Włączyłem potem sobie tego AdGuard’a tak, jak był i jest dobrze.

1 polubienie

Ostatnio lista Peter Lowe blokowała Evidon to disqus się nie mógł ładować.

Blokadę cofnął chyba przed sylwestrem.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.