Komentarze na stronie internetowej Downdetector na komputerze

Witam!
Jak dodać lub przeglądać komentarze na stronie WWW Downdetector na komputerze? W aplikacji na Androida jest taka opcja. Logujesz się poprzez Disqus (jakby nie szło zrobić kont Downdetector) i masz. Jak to jest na komputerze? Niby jest obszar z komentarzami, ale jest on pusty. Z kolei w aplikacji na Androida, gdzie są tweety?

Założę się, że któryś z dodatków w przeglądarce Firefox blokuje stronę Disqus, najlepiej będzie, jak wyłączysz wszystkie dodatki, bo masz ich od groma. A tak po za tym korzystasz jeszcze z chomikuj.pl?, bo widać chomika na pulpicie, to już jest przeżytek, nikt tego już nie używa, ten program zabiera złośliwe oprogramowanie, lub ściągnąłeś właśnie z chomikuj.pl i teraz Ci blokuje komentarze.

Do blokady reklam używam tylko AdGuard.

Wyłączyłem AdGuard’a i pojawiło się to, co jest na SS. Czyli tu chodzi o pliki Cookies (ciasteczka) chyba. Tak, używam Chomikuj do prywatnych danych i spoko, nie ściągam cracków i innych śmieci :slight_smile:

Nie czepiaj się chomika, bo to moja sprawa i nie ten temat…

Po kliknięciu na „Zgoda na pliki Cookies” po prawej na dole, mam to:

Tiu wszystko zaznaczone…

Ja nie uznaję adguarda. Blokuję więcej, niż śniło się adguardowi. Zaznaczone blokowania u góry:

Ciasteczka do disqus dodane do wyjątków.

Dodałem w ustawieniach Edge’a disqus.com i downdetector.pl do „Zezwalaj” w ustawieniach cookies’ów i nic…

Jak dodać do wyjątków w Edge’u? Ja używam AdGuarda już od 2-3 lat i zastąpił mi AdBlock’a Plus.

Hehe, wiecie co sprawiało kłopot?? No, Avast! xD, a dokładnie wtyczka „Avast Online Security & Privacy”. No, super ci Czesi z tym Avastem xD

Co do edge, to w „Wyczyść dane przeglądania” odznaczyć czyszczenie ciasteczek. Za to w ccleaner w opcje - pliki cookie - dawać do zachowania wszystkie cookies, gdzie się logujemy. W czyszczeniu ccleanera zaznaczyć czyszczenie ciasteczek edge i edge chromium, także w firefoxie i wszędzie.

Już po problemie. Wywaliłem tą wtyczkę od Avasta i drugą „Avast Passwords” i kłopot zniknął. Włączyłem potem sobie tego AdGuard’a tak, jak był i jest dobrze.

1 polubienie

Ostatnio lista Peter Lowe blokowała Evidon to disqus się nie mógł ładować.

Blokadę cofnął chyba przed sylwestrem.