Komentarze na stronie

Czy jest tu osoba, z którą można by ustalić dlaczego antyspam nie przepuszcza komentarzy na portalu? Staram się odpowiedzieć w jednym wątku, próbowałem jako zalogowany i jako niezalogowany ze sztuczką “Tu Wymień Znane Koncerny Technologiczne” i komentarz znika.

Powtórzyłem kilka kombinacji usuwając linki, usuwając wrażliwe słowa i nic. Nie piszę nic specjalnego o czym bym wcześniej nie pisał. Wygląda jak by antyspamowi nie podobał się sam fakt odpowiedzi w tym wątku.

W sumie sprawa wagi bardzo małej, ale fajnie by było żeby ktoś władny w systemie komentarzy udzielał się na forum w ich sprawie.

Pod jakim konkretnie tekstem?

https://www.dobreprogramy.pl/Nvidia-zrobi-porzadek-z-kopaczami.-Nie-wykupia-juz-gamingowych-kart,News,113427.html#komentarz-3190797 chciałem kontynuować dyskusję z Krzysztof ale wycina mi wpis.

Zależy kto dzisiaj robi za Dżesikę i w jakim jest humorze? :joy: Może masz nienormatywny user agent, np. Linux x86_64 lub MacOS?

To ewidentnie automatyczny antyspam. Nawet najlepsza Dżesika nie byłaby w stanie oflagować wpisu w pół sekundy :slight_smile: Próbowałem z 5 razy. Już pod jednym wpisem niżej mogę odpowiadać bez przeszkód. Nic geekowego. Win 10 + FF.

Bardzo wątpię, żeby ktoś moderował te komentarze. Bywało ciężko doprosić się o usunięcie spamu. Może jak jest jakiś bardzo zapalny temat to coś pokasują.

dokładnie ostatnio jakiś poryty świadek jechowy ni z dupy nie pod temat wali jakimiś cytatami biblijnymi nawet nie biblijnymi bo przerobionymi. I moderator nic z tym nie robi…