Komentarze na vortalu

Witam!

To o co mi “chodzi” jest taką “błachą” sprawą,

ale trochę mnie dziwi.

Tzn. Wchodzę w jakiegoś niusa,

na samym dole pod komentarzami pisze:

A po dodaniu komentarza pisze coś w stylu:

“komentarz został dodany do listy oczekujących na zatwierdzenie przez administratora”

Czyli wychodzi troszkę na to,

jakby jednak Redakcja była odpowiedzialna za ich treść,

skoro zgadza się (zatwierdza) różne treści. :wink:

Wątek niżej:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 275#282275

Zapoznałem się z nim :slight_smile:

Niestety fakt faktem, że posta powinienem umieścić tam,

ale za poźno owy wątek przeczytałem,

lecz tak naprawdę nie ma w nim dokładnej odpowiedzi,

bo tam jest mowa o “inteligencji” oraz wszczynaniu głupich i niepotrzebnych “wojen”.

I też fakt, że istnieje zapis

Ale w takim razie jak już napisałem w pierwszym poście i tak “dziwne” jest to,

że pomimo własnoręcznego zatwierdzania komentarzy - Redakcja

(która pełni swą rolę wyśmienicie i wielkie słowa uznania :slight_smile: ) nie jest odpowiedzialna za ich treść :slight_smile:

To jakby ktoś umieścił komentarz typu: “pirat rulezz - za darmo to po co wydawać kasę” i inne na jego poziomie,

zostałby zatwierdzony, a za to w sumie nikt by nie ponosił odpowiedzialności :stuck_out_tongue:

Nie jest naszym celem być odpowiedzialnym za czyjeś poglądy społeczne czy polityczne. Jeżeli ktoś wyraża się stosując ogólnie przyjęte normy społeczne i komentarz jest w miarę konstruktywny i nie zawiera treści wulgarnych, seriali, cracków adresów do stron www udostępniających owe komentarze jest zatwierdzany. A za jego treść ponosi odpowiedzialność user a nie redakcja i stąd owy przypisek.

prezydent zobacz jak wyglądają komentarze np. na wp, onecie i w paru innych popularnych miejscach gdzie nie ma moderacji - gluzg i chamstwo jest na porządku dziennym.

Tak jak pisze fiesta chodzi tutaj o wywalanie komentarzyy typu “jesteście ćwoki”, “** w ***”, “szukam seriala do nod’a” etc. a nie cenzurowanie wypowiedzi, przekonanań etc. kogokolwiek.

Przykład - “Uważam, że piractwa w Polsce nigdy się nie wypleni. Sam posiadam nielegalne oprogramowanie i nikt mnie zmusi do kupna programu za kilkatysięcy skoro mogę mieć go za darmo.” etc. :slight_smile:

prezydent wyobrazasz sobie vortal o legalnym oprogramowaniu gdzie w komentarzach sa cracki i seriale???

Ja nie.

A tak by było gdyby nie to.

Tzn. ja też nie :lol:

Tylko podałem tak dla przykładu,

ale już teraz wiem o co chodzi z tym zapisem :slight_smile:

Dla mnie było to troszke niezrozumiałe,

lecz podaliście mocne argumenty :slight_smile: