Komentarze nie lubią się z zapisem do PDF... (ficzer taki)

Hey,
Na operze używam zapisu strony do PDF. Wszędzie wszystko cacy, ale na DP nie.
Komentarze są (domyślam się) wczytywane tylko te które są teraz widoczne. Ani te nad oknem, ani te pod. W ten sposób w pliku PDF widać tylko 5-6 komentarzy. Nic więcej.

Idzie to jakoś ominąć? Ustawienia opery, dp? Nie wiem po co ten system taki jest, ani to nowoczesne…
Pozdrowienia :wink:

Jak dla mnie nie do obejścia, div-y z komentarzami ładują się dynamicznie i tak samo uciekają.

Transformacje CSS3 “oszukują”, tak by tekst na stronie nie skakał.

Gdzie jesteś administracjo gdy człowiek tak bardzo Cię potrzebuje?

O komentarz poprosimy użytkownika @narandill , o ile będzie miał ochotę.

Nie do końca nie skacze. Na komputerze ok, ale na smartfonie w np. Kiwi lubi czasami przeskakiwać tekst i to w obie strony przy przewijaniu. Szczególnie przy komentarzach, które mają odpowiedzi lub są dłuższe.
Lepszym rozwiązaniem, jeżeli już musi być to ładowane dynamiczne jest ładowanie ich większymi partiami. Ładowanie, co chwilę daje odczucie laga przy przewijaniu.

Na iPhone w ogóle się nie da czytać tych komentarzy tak skaczą, a jak masz jeszcze kilku delikwentów zablokowanych plus ukrywanie anonimów, to jest taka sieczka, że albo długie puste przestrzenie, albo cześć komentarzy jest niemożliwa do odczytania bo przeskakuje zawsze za górna albo dolna krawędź ekranu.

To „ulepszenie” zostało wprowadzone za czasów jak pod artykułami pojawiały się zawsze setki komentarzy, a często tysiące i wczytywanie takiej strony mocno spowalniało. Teraz gdzie pisze kilku anonimów na krzyż (za wyjątkiem shitstorm o Linuksie :wink: ) chyba dynamiczne wczytywanie straciło sens.

Do szału mnie to doprowadza. O ile jeszcze mogę (od biedy) zrozumieć dynamiczne doczytywanie kolejnych komentarzy, to ich dynamiczne usuwanie jest po prostu niedorzeczne :­( W FF lubię sobie ustawiać inny rozmiar czcionki niż domyślny (tylko czcionki nie całej strony) i wtedy ten cudowny mechanizm się w ogóle rozjeżdża.

Czemu ma niby służyć ten “wynalazek”? Nie można było zrobić normalnej paginacji w komentarzach?
­
Efekt jest taki, że obecnie zastanawiam się, jak oszukać ten durny skrypt :­­­/