Komentarze nie moderowane?

Witam !!

Bardzo lubię dobreprogramy.pl

Według mnie jest to najlepszy polski portal z oprogramowaniem.

Jednak mam małą uwagę.

Czy komentarze są moderowane ?

Są w nich często rpośby o cracki i seriale do programów !!

Pozwol sobie zacytować jeden z komentarzy na temat programu AntivirenKit 2006 PL

Czy zna ktoś namiary na stronę z crackiem do AntiVirenKit 2004, bo to super soft i chciałabym go aktualizowac sobie. Z góry dziękuję.

Ludzie róbcie z tym coś !!

Zamiast serwisu z legalnym oprogramowaniem robi się serwis piracki.

Niedługo trzeba będzie zmienić opis na ,Vortal z linkami do cracków , kluczy seryjnych '".

yyy a tak wszystko wporzo?? :stuck_out_tongue: jakbyś nie wiedział za takie piractwo dostaje sie ostrzezenie a nawet czasem jeszcze bana :mrgreen:

Z tego co obserwuje, wszystko jest moderowane, ale sam zauważ że moderatorów to nie ma tu 100 tylko kilka osób a one zaras po założeniu tematu nie są wstanie sprawdzić każdego postu (przynajmniej nie odrazu)

pp16 jeżeli to komentarz na vortalu proszę o podanie linka do niego.

Jeżeli na forum to zgłoś to moderacji.

fiesta Proszę bardzo:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

Już robię z tym prządek.

Czy aby nie przesadzasz :?

Ile takich komentarzy widziałeś ??

Przecież wyraźnie administracja zwróciła uwage :?

Tym bardziej nie rozumiem o co biega autorowi wątku :?

Czasami robimy takie dopiski by kategorycznie zwrócic uwage takiej osobuie ze źle trafiła.

Myslę że kolega pp16 albo nie doczytał, albo chciał sie do czegoś przyczepić.

Takich komentarzy mamy sporo. Czasami az korci by przepuscić i dopisać parę słów.

Pozdrawiam.

Mam propozycję. Usuńcie ten komentarz.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5028

Propozycja przyjęta. Przesadził.:slight_smile:

Ja także:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5036

Wypowiedź wygwiazdkowano, nie ma potrzeby kasowania jej w całości.

Ma szczęście że to zauważyliście przede mną, bo tak bym mu pojechał, że gwiazdki by się wam na klawiaturze skończyły do cenzurowania.

A to XXXX

Proponuję wrzucić na luz, gdyż możesz zwiększyć stan swojego forumowego licznika nr 2.

korzystając z tematu chciałbym się czegoś dowiedzieć?

Czy User Agenty użytkowników wpisujących komentarze są również moderowane? Na vortalu wypowiadał się pewien człowiek stosując w UA “hehe tumany”?

pytam z czystej ludzkiej ciekawości.

Mamy możliwość edytowania user agentów ale nie są one zazwyczaj zmieniane chyba, że zawierają wulgaryzmy.

Ale czasami jest też tak, że UA zostają cenzurowane niesłusznie.

np. mój stały: GreenWay (Windows Vista; pl) został już 2 razy tak ocenzurowany :wink:

  • lub są skryptami

  • lub nie są zgodne z etyką

:slight_smile:

BlackMan ten twój tekst tak mnie zdenerwował że mało nie napisałem co o tobie myślę ty ty ****** ****.

Ekhm… Który tekst ? Było ich duuuużo…

PS.

A co o mnie myślisz tak gwoli ścisłości ? Tylko konstruktywnie, a nie w stylu *********** ******** **** ******* *************** :smiley: