Komentarze w kodzie HTML?


(Marek1n) #1

:help:

  1. Czy istnieje cos takiego jak zapisywanie dodanych przez userów komentarzy do kodu strony? Następnie wyciągniecie tych informacji i wyeksponowanie pod spodem w postaci komentarzy ??

Zadawałem wczesnej pytanie o tym jak rozwiązać problem komentarzy na stronie... TU - > http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74786,2210577.html?as=1&ias=2&startsz=x

Jest coś takiego co chciałbym uzyskać... Powiedzcie czy nie da sie obejść php i tym podobnych kombinacji aby uzyskać choćby podobny efekt??

2.

Napisał Nook .... gdzie znajdę przykład tego jak będzie wygadał efekt ??

  1. No i najważniejsza sprawa... Czy możecie mi poradzić na co powinienem zwrócić uwagę wybierając serwer?? Jaki dużo miejsca będę potrzebował? Moja strona będzie stronką z artykułami (+ komentarze), kilkadziesiąt pod stron, trochę tapet. Tak mniej więcej :mrgreen:

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi ... :spioch:


(Fora) #2

dodawanie komentarzy to zdarzenie dynamiczne …

wiec odpowiedz jest :slight_smile:

Strona autora skryptu

zależy ile to jest “troche” ;]

tekst i strony html zajmują najwyżej kilkadziesiąt kB

Przejrzyj pomocnik webmastera tam masz dużo hostingów “do wyboru”


(Skr3czu) #3

Odp.2 wszytko znajdziesz na stronie autora ,a jeżeli nie bedzie na stronie autora to w google.pl wpisz nazwe skryptu i tam napewno cos znajdziesz

Odp.3 serwer zależy od tego jaka bedzie strona ,jeżeli bedziesz miał duzo rzeczy na niej to musisz patrzeć ,żeby było dużo miejsca i duży transfer polecam:

:arrrow: http://www.nazwa.pl

Pozdrawiam