"Komentarzowa żenada" na portalu i brak jakiejkolwiek moderacji

(januszek) #22

W sumie ciekawsze niż kolekcjonowanie znaczków :stuck_out_tongue_winking_eye:

(AntyHaker) #23

Niejednokrotnie sobie kpię z redakcji, ale osobiste wycieczki? Aż taki zły to chyba nie byłem - chociaż kto wie, kiedyś dużo łatwiej dawałem się sprowokować niż teraz.

(januszek) #24

Tej redakcji, która stale “wypluwa” feministyczne tematy? :stuck_out_tongue_winking_eye:

(AntyHaker) #25

Nawet mi nie przypominają :slight_smile: Relacja z ostatniego IEM to była właśnie feministyczna żenada. Zresztą, pal licho ten IEM i jego problemy. Manipulacje, niedomówienia, kopiowanie angielskich opracowań i clickbait to teraz podstawa.

Co jest złego w kopiowaniu?

Nic tylko czekać, aż AI zrobi to lepiej. Może pod mostem będzie dostęp do prądu.

(januszek) #27

Spokojnie. Dożyjesz czasów, kiedy w takiej relacji będzie więcej hostesów niż hostes :stuck_out_tongue_winking_eye:

(LORDEK) #28

Ogólnie wchodząc teraz na komentarze na DP zastanawiasz się czy przypadkiem system nie ściąga komentarzy z gazeta.pl - ten sam rynsztok tylko brakuje w co drugim jakichś politycznych przepychanek niezwiązanych z tematem - np. zła aktualizacja W10, wina Tuska etc. Czasem coś odpisuję, ale z grubsza nie ma to sensu, tym bardziej, że pod Anonimami kryją się często dawni czy obecni użytkownicy DP, którzy teraz mogą sobie powariować jak na imprezie dla przedszkolaków.

(januszek) #29

Faktycznie, czasem styl wypowiedzi niektórych z Anonimów wydaje się być znajomy :slight_smile:

(LORDEK) #30

Jest na pewno paru wyznawców Apple, z którymi się przepychałem i kilku nawiedzonych Linuxem. Poznaję właśnie po stylu wypowiedzi i po tym jak rozpoczynają rozmowę - tj czego najpierw się czepiają.

(AntyHaker) #31

Nigdzie nie napisałem, że chodzi mi o hostessy - akurat na ten temat mam całkowicie wywalone, ponieważ to żadna nowość. Problem mam z ogólną tematyką wtedy publikowanych “artykułów”.

(Bogdan_G) #32

Taaa. - Jest grupa niezalogowanych, czy ukrytych użytkowników DP, którzy podkręcają dyskusję w blogach.
Gorzej, gdy wzajemnie jako anonimy robią przeciwnikom koło pióra, czyli - nie jesteś w grupie, to jesteś w cztery litery.
Lepiej, gdy tacy rozwijają kierunek komentowania we własnych blogach. Też należy się przygana.

A po co mi włazić między wrony i anonimowe dzioby? :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Jaziko) #33

W wypowiedziach jest wiele racji, ale nie mogę zrozumieć co takiego wywołało natłok Anonimów. Kiedyś tego nie było :thinking:

(pocolog) #34

Przekierowanie ruchu (odnośniki, wspólne artykuły etc.) z WP na DP i vice versa. Czyli wieś z WP odkryła DP :wink:
Ruch na stronie się na pewno zwiększył, ale jakąś cenę trzeba było za to zapłacić :wink:

(takijeden.ninja) #35

Zamiast rozpaczać nad tym co jest, przyzwyczajcie się do konieczności blokowania konkretnych użytkowników. Jak jesteście za pan brat z “adblokiem” w przeglądarce tak tu bez czegoś podobnego powoli ani rusz.

Z drugiej strony obecna sekcja dynamicznie generowanej listy z komentarzami nie zachęca do uczestnictwa w dyskusji. Co gorsza wyszukiwanie sensownie produkujących się ludzi lub kluczowych fraz przestało istnieć. Szkoda, bo pośród anonimowych użytkowników nadal trafiają się ludzie, którzy mają coś ciekawego do przekazania.

@AntyHaker Trochę dziwnie pisać, że jesteś gryziony, bo jak sięgam pamięcią to sam gryzłeś Golańskiego po kostkach regularnie i wysokich lotów to nie było. Nie zmienia to faktu, że normalnie bany powinny fruwać, ale ponieważ WP zarabia dzięki zapasom w błocie, to wątpię aby tak się stało.

(zbigg47) #36

“Komętażową rzenade” czynią niedouczone i wychowane bezstresowo anonimy z trudem potrafiące sklecić poprawne zdania…

(AntyHaker) #37

Jasne, stąd wzmianka o tym “Sam niejednokrotnie daje się ponieść emocjom, zwłaszcza po tym, jak X raz dam się złapać na clickbait …” :slight_smile: Zresztą, Eimi nikomu nie pozostawał dłużny :stuck_out_tongue:

(smbody) #38

Banować po IP i tyle. Adresy przez Tora nieskończone nie są, ludzka cierpliwość też nie.

A przepraszam, zapomniałem, że tutaj (na portalu w sensie) nie ma moderacji zbytnio. Zresztą, czy gdyby była moderacja to zostałyby jakieś komentarze pod wspaniałymi artykułami o seks-robotach i o integrach w każdym domu?

(~MacG) #39

Ciekawa dyskusja pod tym komentarzem…

To redakcja zatwierdza te anonimy?

(freshmeat) #40

Podobno i podobno każdy czytają przed zatwierdzeniem.

(januszek) #41

I kasują jak TUTAJ widać:

btw: zwróćcie uwagę na to, że my nie widzimy skasowanych komentarzy. To jest o tyle istotne, że na tle takich, te które pozostały mogą wyglądać lepiej.