Komentowanie na portalu w trybie mobilnym

Przez jakiś czas moim jedynym oknem na świat będzie smartfon z Androidem, a tutaj komentowanie portalowych artykułów to istna mordęga jest… Dziś pierwszy raz w życiu udało mi się z telefonu odpowiedzieć komuś na komentarz - NORMALNIE ŚWIĘTO LASU, bo jak do tej pory zawsze musiało się coś spierniczyć, niezależnie od przeglądarki. A to się strona przeładuje po kliknięciu “Odpowiedz” (na którejś przeglądarce tak się zapętlało przy każdym jednym komentarzu), albo się zawiesi na wysyłaniu tekstu i stanie na amen, raz komuś kompletnie pustą odpowiedź zamieściłem, bo skrypt nie raczył wysłać tego, co napisałem… Jeszcze trochę i książkę wydam o moich przygodach z komentowaniem newsów na DP - serio, pierwszy się tutaj uskarżam, czy innym też tak “działa” to całe zamieszczanie komentarzy?

Pobierz ze sklepu i zainstaluj taką aplikację Tapatalk. Dużo wygodniej i szybciej będzie się Tobie pisać. Ja mam smartfona z Windows Phone 10 z którego obecnie piszę. Nie ma do niego Tapatalk ale jest podobny mTalk.

I tak jak Ty nie będzie umiał skonfigurować programu przez co będzie spamował tym bezsensownym dopiskiem?

Człowieku odpowiadaj na temat a nie czepiaj się jak rzep psiego ogona. Nie wiesz co pisać to lepiej nic nie pisz. Jak skonfigurować to wiem ale wszyscy tak piszą i jak do tej pory nikomu to nie przeszkadzało. Po drugie chciałem aby autor tematu widział jak to wygląda. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Czy przez Tapatalk można dodawać komentarze pod artykułami na stronie głównej? Jeśli tak, to widocznie też nie potrafię go poprawnie skonfigurować - forum obsługuje poprawnie, ale nigdzie nie widzę tych newsów z głównej strony…

Sprawdziłem na Edge i nie miałem problemów :slight_smile:

Fajnie, tylko ja mam Androida…

 

@Cedar zauważyłem, że Ty ostatnio w wielu miejscach taki wojowniczy jestes :stuck_out_tongue: wyluzuj :wink:

Wiem o tym  :slight_smile:

Sprawdzałeś inne/wszystkie ?

https://play.google.com/store/search?q=przeglądarka&c=apps&hl=pl

Warto testować, może trafisz na taką z którą nie będzie problemów…

Jakbym nie miał nic ciekawszego do roboty, to pewnie bym testował jedną po drugiej… Chociaż pewnie życia by mi na testowanie nie starczyło :stuck_out_tongue: Teraz już mam działający PC (przez kilka dni miałem do dyspozycji tylko smartfon na Androidzie), więc aż tak się nie przejmuję mobilną wersją strony.

P.S. Na mobilnym  Chrome od biedy da się komentować - nie wyświetlają się tylko podpowiedzi słów w Gboard (dziwne, że na innych stronach działają poprawnie), ale na upartego pisać się da.