Kominikat po przywróceniu systemu nie pokazuje się

Witam

Tak jak w temacie. Po wyłączeniu i włączeniu przywracania komunikat przestał się pokazywać i nie wiem, czy przywróciłem wszystko, czy nie. Chce wpis do rejestru, bo pewnie tego zabrakło, niczego więcej :slight_smile:

Tutaj przedstawiam screena z rejestru:

beztytuugpa2.th.jpg

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 10:52 został dopisany post przez Clank

Podejrzewam, że trzeba usunąć ten wpis *Restore czyż nie??

O co Tobie właściwie chodzi.Jaki komunikat?Jeśli wyłączyłeś przywracanie systemu to zlikwidowałeś wszystkie istniejące punkty przywracania.Jeśli załączyłeś ponownie przywracanie systemu to został utworzony nowy punkt przywracania.Co Ty chcesz usuwać i po co?

Nie pokazuje mi sie komunikat typu “przywracanie systemu zostało ukończone” albo “przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie. Pliki i ustawienia nie zostały przywrócone”

A gdzie o tym napisałeś w swoim poście powyżej.Nikt nie jest wróżką.

Sorki. No to w takim razie teraz już chyba wszystko jasne

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 12:05 został dopisany post przez Clank

To jak mam to usunąć czy co, żeby pokazywał się ten komunikat?

Masz włączone UAC i pracujesz na koncie zwykłego użytkownika? Jeśli tak, to wszystko jest OK, niczego nie musisz włączać ani przywracać ani usuwać. Zaloguj się na moment na konto administracyjne (albo uruchom coś co powoduje reakcję UAC, to zobaczysz ten komunikat. Trochę to dziwne, ale tak to działa :).

Jestem na koncie administratora przywracałem z konta administratora :frowning: To jak będzie?

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 13:34 został dopisany post przez Clank

“HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce - j.w., ale wpis jest kasowany przed uruchomieniem, więc program jest uruchamiany tylko raz. ¹”

Czyli mam go skasować ręcznie??

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 15:15 został dopisany post przez Clank

Czy ktoś ma ten wpis w rejestrze, co ja?? Jeśli nie ma, to go usunę

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 14:35 został dopisany post przez Clank

Halo, czy ten wpis w rejestrze przedstawiony w screenie to do przywracania systemu?

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 18:06 został dopisany post przez Clank

HKEY_LOCAL_MACHINE windows\system32\rstrui.exe/runonce mam ciągle ten wpis, przez cały czas w regedit

Tak plik rstrui.exe jest odpowiedzialny za przywracanie systemu.

To usunąłem to w HKEY_LOCAL_MACHINE i nic nie daje. Może ktoś mi poda klucz do rejestru do rstrui.exe HKEY_CURENT_USER Softwre\Microsoft\Windows\CurentVersion\runonce ??

Clank , po co tyle kombinujesz. Jak masz coś usuwać to usuwaj tylko wcześniej zrób sobie kopię rejestru.

Ale brakuje mi tego klucza, bo tymczasem na koncie zwykłego użytkownika ten klucz jest, a na administratorze nie ma :frowning:

Clank , ale właściwie to co chcesz przez to uzyskać. Ja tutaj nie widzę żadnych powodów by cokolwiek usuwać.

No może nie kasować, ale zazwyczaj, kiedy jakiś program nie działa poprawnie, to trzeba usunąć pewne wpisy. Tutaj musi byc przecież przyczyna w rejestrze, nie ma innej opcji