Kominukat na gg: zostałeś zalogowany na innym komunikatorze?

Co oznacza komunikat na moim gg; zostałeś zalogowany na innym komunikatorze gg? Dodatkowo w komunikacie widać wersję gg. pozdro

To znaczy tyle, że można się logować z różnych komunikatorów obslugujących protokół gg: np. zalogujesz się w zwykłym gg10, uruchomisz np. konnekta i też się zalogujesz w tym samym czasie. Zalogujesz się też do WebGadu. W praktyce, jeśli jesteś pewny, że ty nie logowałeś się np. przez dwa różne komunikatory może to oznaczać tyle, że zostawiłeś u kogoś na komputerze swój profil gg, albo ktoś Ci buchnął hasło …

łata , Tak trudno sprawdzić u źródła? http://help.gadu-gadu.pl/showthread.php?t=3063

Mam tak codziennie rano chwilę po włączeniu komputera i wyjaśnienie od vayan2 jest dla mnie bardzo prawdopodobne.

Może tu znajdziesz odpowiedź http://niebezpiecznik.pl/post/inwigilac … imilarpost :wink:

Pozdrawiam!

dodam od siebie , że Ci co mają Neostrade dostają ten komunikat przy zmianie ip

Na internecie od innego dostawcy ze zmiennym IP też tak jest :wink:

Trochę to głupie, wyskakuje takie coś, nie wiadomo po co to komu do szczęścia potrzebne.

To i tak dobrze, że wyskakuje, wcześniej podobno nie było takiego powiadomienia, a chyba lepiej wiedzieć, że ktoś mógł się podłączyć pod twoje GG i Cię podsłuchiwać, prawda? W Jabberze multilogowanie i takie powiadomienia to standard, tylko GG jak zawsze jest z tyłu. Ciekawe czy lista kontaktów będzie kiedykolwiek automatycznie zapisywana na serwerze, zamiast na komputerze lokalnym - każdy inny komunikator w innej sieci to oferuje, tylko nie GG :wink:

Pozdrawiam!

Dla wygody, może jest to przydatne , bo czasami zdarza się logować np na web gadu i okazuje się, że nie mamy danego nr , jednak ze względu na ochronę prywatności wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem ( sam się o tym przekonałem)

ja to dostaje co 10 minut :evil: i mnie to denerwuje a AQQ mam zepsute :frowning:

To może być wina połączenia internetowego, które co chwilę cię rozłącza. Po ponownym połączeniu stara sesja jeszcze istnieje i dlatego pojawia się ten komunikat.

nie sądzę net cały czas mi działa bo gram se w sa-mp klient multiplayer gta sa