Komórka do 300 zł z aparatem, bluetooth, mp3 i SD

Jak nie umieją kupować to się nie dziw

Nie wszyscy sprzedawcy podają parametry telefonów w checkboxach przy wystawianiu aukcji, dlatego nie ma co na to patrzeć i należy wyszukiwać “ręcznie”.

polecam Nokia 3110 Classic 8)

ja polecam nokie 6230i fajny telefon mp3 karta sd bluetooth aparat tez ma

za 300zł to tylko używana n70… a jak nie znajdziesz to 6630/6680

jak chcesz nówke to kup sobie jakiś słaby fon bez bt i bez aparatu bo nowych fonów się nie kupuje przy tak skromnym budżecie…

:x

Ale np. Nokia 5200 to bardzo fajny telefon.

Bardzo dobry głośnik, aparat ma nawet dobry.

Jedyną wadą tego telefonu jest to, że nie można w mp3 zrobić listy odtwarzania.

wady tego fona są takie:

słaby aparat

słaby wyświetlacz

nieopłacalny, za tyle kasy mam coś kilka razy lepszego

głośnik ma taki sobie

czyli ogólnie do …

takie jest moje zdanie… porównaj sobie teraz 5200 z 6680…

A miałeś kiedyś ten telefon?

kumpel ma i nie jest zadowolony :stuck_out_tongue: zmienia na n70 lub n73 (zobaczył jaką potęgę ma symbian dzięki mojej 3650 :wink: )

:x

Nawet nie miałeś tego telefonu, a mówisz, że ma prawie same wady. Ja go mam i jestem zadowolony. Ma bardzo dobry głośnik. Wyświetlacz też jest świetny. Nie wei dlaczego się uwzięliście tak na ten telefon skoro on jest BARDZO dobry. :slight_smile:

bardzo dobry telefon to n73 a nie złomiasty 5200… niby co w nim jest takiego super? może słaby wyświetlacz 128x160? czy może słaby aparat VGA? czy może głośnik który nie gra za głośno porównując do np. w810i…

3110cls też jest dobra tylko zależy dla kogo… np. dla mnie to szajs ale dla osoby która używa telefonu tylko do sms i tylko do dzwonienia jest wystarczająca…

www.mgsm.pl

tam porównaj sobie 5200 z n73… i napisz czy twoja 5200 nadal jest taka świetna…

i nie muszę mieć tego fona… słyszałem jak gra, widziałem jego fotki i bawiłem się nim kilkanaście minut i to mi w 100% wystarcza…

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml Nokia 5200 ma więcej opcji. ma tylko 1 aparat i słabszy ale jest duuuuużo lepsza.

Sam sprawdź jak nie wierzysz.

5200 ma mniejszy wyświetlacz niż n73

n73 ma 2gą kamerkę

n73 ma flesza

n73 ma optykę carla zeissa a 5200 ma zwyczajny plastik

n73 ma symbiana a 5200 nie ma

n73 ma lepszą jakość wideo

i ty porównujesz to z tym 5200 :confused: weź się schów z tym fonem :stuck_out_tongue:

To, że droższe nie znaczy, że lepsze.

MOTOROLA V3

Mlynarz95 ale w tym przypadku dużo lepsza jest n73. Co najmniej o dwie gwiazdki :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale ja chce nową nieśmiganą komórkę!