Komórka do 300 zł z aparatem, bluetooth, mp3 i SD

Czy polecilibyście mi jakiś telefon komórkowy do 300 zł z aparatem, bluetoothem, mp3 oraz slotem kart micro SD? Proszę o pomoc…

sony ericsson w810i polecam!! tylko slot ma na pro duo stick http://allegro.pl/17855_w810i.html?order=t&view=gtext ale posiadam go ,i jest spoko,bateria 5 dni nawet,muza głośna w słuchawkach bassy!! godny polecenia,do 300stów już kupisz,jak poszukasz :slight_smile:

Nie, nie. Ja już mam kupioną kartę micro SD, ponieważ zamówiłem Nokię 5200. Do tej pory nie przysłali i dlatego się pytam, bo rezygnuję z tego sklepu. Ponadto szukam ofert w sklepach internetowych. Do Allegro nie mam zaufania…

może taki http://www.sprzedaztelefonow.pl/index.p … rod_id=128

czy to musi być muzyczny telefon czy byle miał mp3 ?

obojętnie byle miał mp3

a może 6680? jest lepsza od 5200 a karta microSD kosztuje 20zł więc możesz ją sprzedać…

i możesz dostać fona za 200zł :wink:

bo jakiś jeden koleś cię oszukał, tak? allegro to nie tylko jeden oszust na którego trafiłeś… na przyszłość sprawdzaj czy ma negatywy :confused:

Czyli chodzi Ci o to, że ten telefon mogę nabyć na allegro za 200 zł czy w jakimś sklepie?

w żadnym sklepie go nie spotkasz… powiem więcej, niektórzy “sklepikarze” w komisach nawet nie wiedzą jak to cudo wygląda :wink:

pewnie wyskoczysz z tekstem że na allegro już nie kupujesz ale zapewniam cię, ja już na allegro kupiłem kompa, 2 telefony, dysk twardy no i masę ciuchów :wink: wszystko razem to będzie jakieś przeszło 100 przedmiotów więc daruj sobie że nie masz zaufania do allegro bo nie masz zaufania do tego imbecyla od którego zamówiłeś 5200…

Nie, nie, nie. Już kilku moich kumpli się nabrało, a ja nie chce być kolejny…

żal :x

no dobra więc kup sobie słaby telefon w sklepie za 300zł który będzie wart tyle co fon za 100zł na allegro…

rób jak chcesz…

Tak, ale mam pytanie. Na Allegro paczki są przesyłane kurierem czy pocztą polską?

zależy… czasem tak, czasem tak a czasem oba sposoby :wink:

aha i jak kurier to nigdy za pobraniem! facet dolicza za transport ok. 40zł!

ja jedynie co kurierem to grafe i 6600 dostałem (reszta pocztą :stuck_out_tongue: )

Patrzyłem na Allegro, ale jest bardzo mało aukcji. Oczywiście opcja “Kup teraz”, “Za pobraniem”, od 5 do 310 zł i wszystkie opcje wymienione powyżej. Jest naprawdę mało telefonów, takich jakich ja bm chciał. Same Samsungi i tyle.

Link z takimi opcjami, jakimi ja bym chciał. http://www.allegro.pl/165_telefony_komo … 311&a_enum[44]=1&a_enum[45]=1&a_mask[47][512]=512&a_mask[47][2048]=2048&a_mask[47][4]=4&a_mask[47][16]=16&a_mask[219][2]=2&a_enum[954]=all&change_attr=Poka%C5%BC

Jak to mało? w linku który podałeś wystarczy kliknąć na tą strzałeczkę w prawo i jest kolejna strona itd. (zakładam, że słabo znasz allegro.pl :wink: )

Ale tam nie ma strzałeczki…

ale masz zaznaczony odbiór osobisty

co do allegro: mój tata 8) 8) wykonał już ok. 70 transakcji i nie został oszukany

ale na eBay bym uważał bo pierwszy zakup jaki wykonał został oszukany i sprawa znalazła się w prokuraturze

co jeszcze do oszukiwania na allegro:

masz centrum ochrony klientów, centrum sporów a jak to nie pomoże to zawsze jest komisariat policji lub prokuratura

A jak nie to jeszcze mam kolesi z bejsballami

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 14:24 został dopisany post przez Mlynarz95

Kupiłem Nokię 5200 i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście na allegro. :stuck_out_tongue:

Kup Nokie 6680 albo dołóż 60 zł i znajdziesz Nokie N70 w bardzo dobrym stanie oczywiście na allegro

Tak, tylko ja chciałem nowy telefon, nieużywany, z gwarancją.