Komórka do 300 zł z aparatem, bluetooth, mp3 i SD

(Mlynarz95) #1

Czy polecilibyście mi jakiś telefon komórkowy do 300 zł z aparatem, bluetoothem, mp3 oraz slotem kart micro SD? Proszę o pomoc...

(Alfa1978) #2

sony ericsson w810i polecam!! tylko slot ma na pro duo stick http://allegro.pl/17855_w810i.html?order=t&view=gtext ale posiadam go ,i jest spoko,bateria 5 dni nawet,muza głośna w słuchawkach bassy!! godny polecenia,,do 300stów już kupisz,jak poszukasz :slight_smile:

(Mlynarz95) #3

Nie, nie. Ja już mam kupioną kartę micro SD, ponieważ zamówiłem Nokię 5200. Do tej pory nie przysłali i dlatego się pytam, bo rezygnuję z tego sklepu. Ponadto szukam ofert w sklepach internetowych. Do Allegro nie mam zaufania...

(Maciej654) #4

może taki http://www.sprzedaztelefonow.pl/index.p ... rod_id=128

(Dudek17) #5

czy to musi być muzyczny telefon czy byle miał mp3 ?

(Mlynarz95) #6

obojętnie byle miał mp3

(klopas) #7

a może 6680? jest lepsza od 5200 a karta microSD kosztuje 20zł więc możesz ją sprzedać...

i możesz dostać fona za 200zł :wink:

bo jakiś jeden koleś cię oszukał, tak? allegro to nie tylko jeden oszust na którego trafiłeś... na przyszłość sprawdzaj czy ma negatywy :confused:

(Mlynarz95) #8

Czyli chodzi Ci o to, że ten telefon mogę nabyć na allegro za 200 zł czy w jakimś sklepie?

(klopas) #9

w żadnym sklepie go nie spotkasz... powiem więcej, niektórzy "sklepikarze" w komisach nawet nie wiedzą jak to cudo wygląda :wink:

pewnie wyskoczysz z tekstem że na allegro już nie kupujesz ale zapewniam cię, ja już na allegro kupiłem kompa, 2 telefony, dysk twardy no i masę ciuchów :wink: wszystko razem to będzie jakieś przeszło 100 przedmiotów więc daruj sobie że nie masz zaufania do allegro bo nie masz zaufania do tego imbecyla od którego zamówiłeś 5200...

(Mlynarz95) #10

Nie, nie, nie. Już kilku moich kumpli się nabrało, a ja nie chce być kolejny...

(klopas) #11

żal :x

no dobra więc kup sobie słaby telefon w sklepie za 300zł który będzie wart tyle co fon za 100zł na allegro...

rób jak chcesz...

(Mlynarz95) #12

Tak, ale mam pytanie. Na Allegro paczki są przesyłane kurierem czy pocztą polską?

(klopas) #13

zależy... czasem tak, czasem tak a czasem oba sposoby :wink:

aha i jak kurier to nigdy za pobraniem! facet dolicza za transport ok. 40zł!

ja jedynie co kurierem to grafe i 6600 dostałem (reszta pocztą :stuck_out_tongue: )

(Mlynarz95) #14

Patrzyłem na Allegro, ale jest bardzo mało aukcji. Oczywiście opcja "Kup teraz", "Za pobraniem", od 5 do 310 zł i wszystkie opcje wymienione powyżej. Jest naprawdę mało telefonów, takich jakich ja bm chciał. Same Samsungi i tyle.

Link z takimi opcjami, jakimi ja bym chciał. http://www.allegro.pl/165_telefony_komo ... 311&a_enum[44]=1&a_enum[45]=1&a_mask[47][512]=512&a_mask[47][2048]=2048&a_mask[47][4]=4&a_mask[47][16]=16&a_mask[219][2]=2&a_enum[954]=all&change_attr=Poka%C5%BC

(Makak7) #15

Jak to mało? w linku który podałeś wystarczy kliknąć na tą strzałeczkę w prawo i jest kolejna strona itd. (zakładam, że słabo znasz allegro.pl :wink: )

(Mlynarz95) #16

Ale tam nie ma strzałeczki....

(Mroczny30) #17

ale masz zaznaczony odbiór osobisty

co do allegro: mój tata 8) 8) wykonał już ok. 70 transakcji i nie został oszukany

ale na eBay bym uważał bo pierwszy zakup jaki wykonał został oszukany i sprawa znalazła się w prokuraturze

co jeszcze do oszukiwania na allegro:

masz centrum ochrony klientów, centrum sporów a jak to nie pomoże to zawsze jest komisariat policji lub prokuratura

(Mlynarz95) #18

A jak nie to jeszcze mam kolesi z bejsballami

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 14:24 został dopisany post przez Mlynarz95

Kupiłem Nokię 5200 i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście na allegro. :stuck_out_tongue:

(Kubekster) #19

Kup Nokie 6680 albo dołóż 60 zł i znajdziesz Nokie N70 w bardzo dobrym stanie oczywiście na allegro

(Mlynarz95) #20

Tak, tylko ja chciałem nowy telefon, nieużywany, z gwarancją.