Komórka do 300 zł

Witam zastanawiam sie nad kupnem telefonu tylko nie wiem co wybrać na ten cel mam do 300 zł a co do telefonu bęzie on sprowadzany z allegro zastanawiałem sie nad e250 lub nokia 2630 a co wy poradzicie a fon lepiej żeby był nowy a nie używka heh POZDRAWIAM

moze nie full nowka ale na gwarancji ;] a telefon w tej cenie bardzo dobry ;]

W810i - 250 zl

Samsunga E250 nie polecam, gdyż posiadałem ten telefon i starałem się go szanować i po 3 miesiącach padła taśma od wyświetlacza.

2630 to fajny telefon.

W tej cenie to dobrej Noki nie widzę gdyż nie polecam żadnego rozsuwanego telefonu.

A co powiesz na tą Motorole.

http://www.allegro.pl/item410630055_mot … smycz.html

No co do w810 to dobry fon ale on podskoczy do 340 jeszcze pewnie a co do l7 to wiem że mają troche do dupy slownik t9 i źle sie na nim pisze esy bo mój tata ma l6

mozesz uzyc opcji kup teraz ;] i wtedy placisz 250 + przesylka

ale jestem bardziej za nowym fonem bo jednak nie wiadomo jaka bateria jest w używce itp coś może siadnąć nówka jest po prostu na 99% pewna

L7 jest lepsza niż L6.

tak ale słownik pewnie ten sam a poza tym te przyciski wkur… mnie hehe wiem że męcze ale jak bym znał to postawił bym browcca wam xD

A co powiecie o 3110

to moze nokia Nokia 5200 tez bardzo fajny telefonik ;] mialem go pare razy w rekach i calkiem fajny ;]

a w ogole to napisz czego oczekujesz po telefonie bo tak to trudno cos na chybil trafi znalezc ;]

3110 tez dobry wybor, ma lepszy aparat od 5200 a reszta bardzo podobna ;] trudno mi sie cos wiecej wypowiedziec bo jej akurat w rekach nie mialem :smiley:

a ja motorolę polecam jak najbardziej. bardzo dobre telefony. a to nie est słownik t9 to nie jest też taki sam jak słownik t9. jest inny ale bardzo wygodny. i w ogóle telefony bardzo dobre. miałem już dwie motorolę tą ostatnią mam już trzy lata działa bez problemu. w tej chwili wziąłem tego samsunga 250 fajny wygodny duży wyświetlacz ale ile wytrzyma to nie wiem bo mam go tylko kilka miesięcy to ciężko powiedzieć ale brakuje mi w nim sporo funkcji jakie ma motorola.

alzajac , Nokia 5200 i Samsung e250 broń boże z takimi telefonami.

Nokii 5200 nie miałem ale wiem po opinii kilku osób że to złom…

A e250 posiadałem i po 3 miesiącach padła taśma pod LCD.

eyeti co do e250 zgadzam sie w 100% ;] a co do tej nokii nie moge tez sie nei zgodzic bo tak jak mowie mialem ja tylko w rekach na troche a nie bylem jej uzytkownikiem choc znam pare osob ktore ja maja i nie narzekaja

alzajac , Tak więc u kolegi po 5 miesiącach użytkowania.

  1. Buzer jest do wymiany bo skrzeczy

  2. Klawisze 1,2,3 się nie podświetlają a zero nie działa.

  3. Ostatnio zaczyna padać podświetlenie ekranu…

Więc nie wiem czy to trefny model czy co…

mi sie wydaje ze felerny model bo nie slyszlaem zeby bardzo duzo ludzi sie na nia skarzylo a naprawde sporo moich znajomych ma ten model i to od dluzszego czasu. wszystko tez zalezy w duzej mierze od uzytkowania i “wypadkow losowych” typu zalanie itd ale to inna sprawa ;]

A może wprawdzie już dosyć stara, ale sprawdzona Nokia 6230i?

E250 nie kupuj bo to badziewie z funkcją GSM.

Na allegro w tej cenie ewentualnie z dopłatą jakichś 10zł masz wcześniej wspomnianego w810i.

W tej cenie to najlepsza opcja. Świetny aparat (2MPx, Auto Focus, Makro, Lampa Flash) wysoka jakość muzyki, końcu seria Walkman, dodatkowo dobra bateria trzymająca przy dość częstym użytkowaniu ok .3/4 dni.

Prosty interfejs. Flash menu. Nawet przy zapchanej 2GB karcie nie ma zawieszek, czy restartów. Co bym jeszcze o nim nie powiedział to najlepszy fon za tą kasę. Wystarczy tylko poszukać na allegro.

6230i spokojnie znajdzie się jeszcze taniej. Ale i tak jest gorszy od w810i :stuck_out_tongue:

Poszukaj sobie recenzji tego SE w810i a znajdziesz tylko wadę, że nie ma zaślepki na aparat :wink: Same zalety.

jesli chcesz NOKIE to bym ci polecil 6288 bateria jak dobrze sformatowana trzyma 5dni (oczywiscie jak nie bawisz sie grami,radiem i innymi bajerami) mam ponad rok ten telefon i jedynie co jakis czas robie aktualizacje oprogramowania,za 300 spokojnie znajdziesz nowy na allegro.

bierz N91 ! jakością muzy przebija każdego walkmana… ma 2MPx no i bardzo szybkiego symbiana… ok. 350zł i jest twój :wink: (allegro.pl)