Komórka o2 wiza200 problem z systemem Windows Mobile

Witam mam problem z S ystemem Windows Mobile. Brat wysłał mi z Anglii komórkę o2 wiza200 i mam taki problem, że gdy klikam na ekran np. na OK to nie klika mi na ok tylko na jakąś aplikacje obok i muszę kliknąć jakieś 2 mm od tej aplikacji w prawą stronę aby to kliknąć co chcę. Jest to chyba problem z tym systemem Windows mobile. I czy mógłby mi ktoś dać linka do tego systemu aby go pobrać?? Najlepiej wersje polską bo mam angielską a w komisie mówili mi że nie robią z takimi komórkami. Proszę o pomoc. Aha i dlaczego nie chodzą mi filmiki na youtube.pl i muzyka z wrzuta.pl? Czy jest może firefox na tego tela? Bo troszkę powoli chodzi na tym IE. Od razu mówię nie posiadam kabla USB ale będę wrzucał na innego tela i przesyłał na tego przez blue.

kalibrację ekranu musisz zrobić, jest w ustawieniach ekranu… żeby dojść do tego polecam użycie klawiatury

jeżeli chodzi o kalibracje to pojawi się ona również po hard resecie. A co do przeglądarki na Windows Mobile to polecam darmowy SkyFire-> http://www.skyfire.com/ przeglądarka ta obsługuje flash i jave…Jak miałem ją na swojej toshibie g500 to swobodnie na czat WP mogłem wchodzi :stuck_out_tongue:

Masz tela od HTC a jego różne “klony” różniące się tylko obudową to Qtek 9100,i-Mate K-JAM, MDA Vario, O2 XDA Minis, SPV M3000 , odpowiedzi poszukaj najlepiej na www.pdaclub.pl , a bez kabla to bedzie ciężko coś zrobić bo transfer przez buetooth to zaledwie kilka bitów , i nie bierz się za aktualizacje/wgrywanie romu czy dogranie polskiego po bluetooth gdyż na 99% utracisz połączenie z kompem a w takim przypadku to śmierć dla telefonu , pozatym aktualizacja romu czy dogrywanie polskiego języka to i tak “telefon” na to nie pozwoli po bluetooth dlatego że ma to "zakodowane w sobie i będzie odrzucał takie aktualizacje które wiążą się z “przywróceniem urządzenia do stanu fabrycznego” aby np. wgrać rom z polskim językiem a dało by się po bluetooth to zajęło by to co najmniej kilkanascie godziń , również wrzucenie do pamięci tela romu który ma około 100Mb bez kabla zajmie również kilkanaście godzin , można wrzucać po wifi będzie szybciej , program do łaczności tela z kompem po wifi to narazie darmowa aplikacja WIFI Remote Access v1 lub stabilniejsza 1.5 beta1

jeśli chodzi o wgrywanie ROM to mozesz też z karty pamięci ale najlepiej dokup sobie kabel, drogi nie jest a inwestycja napewno się zwróci :slight_smile: . Przez bluetooth nie wgrasz ROMu z tego co się orientuję…

Hmm no przez wifi fakt szybciej by było. Ja się w telefonach nie orientuję. Kalibrację ekranu jakoś nie mogę znaleźć ;/ Puki co kabla nie będę posiadał i zostaje mi ściągnięcie prosto na tela instalki. Czyli nie da się z tym nic już zrobić?

Zbych1 no ja w tym słaby jestem więc nic tam nie znalazłem.

pila19 dzięki za przeglądarkę zaraz ją wypróbuję :slight_smile: I jak ja mam tu ustawić co i jak ?:smiley: http://get.skyfire.com/ jeśli możesz pomóc to napisz jak

klikasz logo windowsa na klawiaturze i zjeżdżasz na Ustawienia, klikasz i w pierwszej albo 2 zakładce jest ikona z napisem “Ekran”

włączasz to i jest przycisk który coś pisze o kalibracji, MUSI to tam być :wink:

Ok problem z ekranem rozwiązany dzięki wam :slight_smile: No jeszcze te filmiki na YT nie chodzą na IE :frowning:

Dodane 14.02.2010 (N) 12:22

Wchodziłem na to m.youtube.com ale dalej mam error taki sam jak na youtube.com

A na wrzuta.pl też muzyka nie idzie nie widać tego co daje się play aby grało