Komórka vs. MP3

Witam mam pytanie odnośnie jakości otwarzanej muzyki z telefonów otwarzających mp3. Czy jest ona porównywalna z playerami MP3? Zastanawiam sie nad modelem Mpio FL100, ale nie odpada również kupno tel. kom. z możliwością wpakowania mu karty pamięci. (jaki polecacie ten fonik??)

nie, jakoś jest dobra ale rozne fony maja rozne kb/s :stuck_out_tongue:

np. Siemens SL45i (stary, ale jary :P) - ma go mój kumpel, i powiem, że jak się założy słuchawki i da się na połowę głośności, mp3 są nawet znośne (czyli dobre :slight_smile: )

miałem przez pewien czas telefon Nokia 6260 z odtwarzaczem mp3 i porównywałem jakość dźwięku z Creative MuVo TX 256MB, uważam że jakość jest podobna (na korzyść Creative); do telefonu należałoby włożyć większą kartę - min. 256MB - co przy częstym słuchaniu spowoduje codzienne ładowanie baterii… pozdrawiam :slight_smile:

jak do mp3 w rozsądnej cenie to tylko motorola e398

możliwość rozszerzenia kartami pamięci +64MB od razu w zestawie

a jakość dźwięku jest po prostu świetna. Jakby się mialo discmana lub coś bardziej zaawansowanego (nawet mp3playera)

Nie najlepiej sie słucha prawdziwej MP3 można juz za parę groszy kupic na http://www.allegro.pl a telefon bez karty pamięci to zapamęta 2-5MP3

a z kartą pamięci troche więcej


MP3 oczywiście ze lepszy :stuck_out_tongue:

a co to ma do tematu?? :twisted: telefon na mp3 w miare to

sl45i oraz e398 :x

Aha pomyliłem sie ---------MOTOROLA V500

---------NEC E616 :lol:

Odrazu go kupuj !!