Komórka wysyła kilkadziesiąt tych samych sms-ów

mam otóż problem. gdy pisze do kogoś SMS-a to podczas wysyłania stan konta się zeruje a osoba do której wysyłam jednego SMS-a dostaje nagle 50 ich kopii. może to wina już starej technologi telefonu (Nokia 6020) czy może wirus się wdał??

fialas1819 może ustawienia (np. kopie czy coś…) ?? Nie wiem za bardzo jaki może być powód gdyż nie miałem Nokii :wink:

to też sprawdzałem… w ustawieniach w ogule takie funkcji nie ma. bardzo prawdopodobne że koma coś szwankuje… a nokia 6020 to takie cudo techniki nie jest… trzeba się będzie wybrać gdzieś do serwisu gsm. no właśnie. tylko gdzie w bydzi takie punkty są???

jeżeli to stało się ci nagle to na 99% musisz wgrać nowego softa bo stary ci padł (jeżeli soft z orange to się nie dziwię) koszt takiej naprawy u mnie około +/- 50 zł

wybacz, nie będzie mi się chciało wysyłać aż do Krakowa… chyba pomyśle nad nową komcią :smiley:

ale nie mówię że u ciebie będzie inna cena lecz nawet może taniej jedynie mósisz pochodzić po serwisach gsm (a tak po zatym to jestem z pod krakowa-wieliczki)

6020 w pierwszych wersjach miało zrypane oprogramowanie. Należy wgrać nowe. Jak masz na gwarancji to a darmo na poczekaniu w serwisie nokii.

To dość częsty problem w 6020. Wgraj nowe oprogramowanie.