Komórka wysyła kilkadziesiąt tych samych sms-ów

(fialas1819) #1

mam otóż problem. gdy pisze do kogoś SMS-a to podczas wysyłania stan konta się zeruje a osoba do której wysyłam jednego SMS-a dostaje nagle 50 ich kopii. może to wina już starej technologi telefonu (Nokia 6020) czy może wirus się wdał??

(Tomasz Paziewski) #2

fialas1819 może ustawienia (np. kopie czy coś...) ?? Nie wiem za bardzo jaki może być powód gdyż nie miałem Nokii :wink:

(fialas1819) #3

to też sprawdzałem... w ustawieniach w ogule takie funkcji nie ma. bardzo prawdopodobne że koma coś szwankuje... a nokia 6020 to takie cudo techniki nie jest... trzeba się będzie wybrać gdzieś do serwisu gsm. no właśnie. tylko gdzie w bydzi takie punkty są???

(Komy123) #4

jeżeli to stało się ci nagle to na 99% musisz wgrać nowego softa bo stary ci padł (jeżeli soft z orange to się nie dziwię) koszt takiej naprawy u mnie około +/- 50 zł

(fialas1819) #5

wybacz, nie będzie mi się chciało wysyłać aż do Krakowa... chyba pomyśle nad nową komcią :smiley:

(Komy123) #6

ale nie mówię że u ciebie będzie inna cena lecz nawet może taniej jedynie mósisz pochodzić po serwisach gsm (a tak po zatym to jestem z pod krakowa-wieliczki)

(Sebos99) #7

6020 w pierwszych wersjach miało zrypane oprogramowanie. Należy wgrać nowe. Jak masz na gwarancji to a darmo na poczekaniu w serwisie nokii.

(system) #8

To dość częsty problem w 6020. Wgraj nowe oprogramowanie.