Komp 5 500zł

Tu pamięci dla Corei7 http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/C … ,id,63219/

strasznie drogie najlepiej poczekać

Spoko zestaw czy coś do zmiany?

I na ile wyceniona będzie Ati HD 5000?

Serion , tej karty to zapowiedzi dopiero są, że będzie. I tyle.

nic tylko brać :slight_smile: :slight_smile:

o kartach serii 5000 jest na prawdę mało w necie…

A tak na oko to ile by mogła kosztować? 800-2600zł? A gdzie coś pisze o tych kartach?

http://pclab.pl/news33920.html

bierz tego 4870x2 karta jest jak narazie najszybszą dostępną na rynku, jak chcesz taniej to 4850x2 jest drugą kartą na rynku na dzień dzisiejszy

O Radeonach HD z serii 5xxx wiadomo tylko tyle że ma mieć 5 GPU 1 Master i 4 Slave. Ale to tylko spekulacje, nic potwierdzonego nic poza tym ja osobiście nie wiem.

nic na razie on ich nie ma, tak samo jak o nowych procesorach amd.

Mati wiadomo że mają być :D:D:D

No ale czytałem że to zależy od modelu najsłabszy ma mieć tylko 1 a 5870 iż 5 ale cyz tak będzie nie wiem

HD 5450 -> 640 SP + 16 TMUs (1 master chip)

HD 5650 -> 1280 SP + 32 TMUs (1 master chip + 1 slave)

HD 5670 -> 1920 SP + 48 TMUs (1 master chip + 2 slaves)

HD 5850 -> 2560 SP + 64 TMUs (1 master chip + 3 slaves)

HD 5870 -> 3200 SP + 80 TMUs (1 master chip + 4 slaves)

tak to ma podobno wyglądac :wink:

strach się bać ile będzie kosztować 5850 który bym chciał mieć u siebie w kompie w przyszłym roku :lol:

Pewnie duże sumy ale to będzie przecież 40nm

Wy tu gadu gadu a ja czekom na kasę i czy coś polepszyć sprzęt.

Mam kilka pytań żeby potem nic nie uszkodzić przy składaniu.

  1. Na wszystkie możliwe z podkładkami

  2. z procesora ?? z z socketu ?? pasty na środek niewielką kroplę

  3. naklejka ?? na obudowę chyba :stuck_out_tongue:

  4. kablem sata (za równo zasilanie jak i taśmę sygnałową - mają specyficzny wygląd)

Ale mi to odpowiedzi :confused: skąd ty się urwałeś? Jest ktoś lepszy i wie więcej niż technik_elektro?

Serion , jest lepszy, instrukcja obsługi. Siądziesz, przeczytasz i się dowiesz. Bo inaczej, aniżeli Ci odpowiedział technik_elektro się nie da za bardzo.

4.Tak jak technik powiedział, napęd i hdd kablem zasilającym typu sata (płaski, czarny, nie określasz napięcia bo idzie do niego kilka przewodów z różnymi napięciami), a do scythe kaze zapewne molexa trzeba podłączyć (duża prostokątna wtyczna z 2 ściętymi rogami i dużymi 4 okrągłymi pinami).

  1. Wentylatory od cpu i gpu możesz podłączyć, do tego od gpu najpewniej będziesz musiał sobie zrobić przelotkę, a czujnika temp wbudowanego w dysk twardy nie podłączysz do tego panela.

A poco jest to co zaznaczone na czarno?

beznazwyjf0.jpg

To na czarno jest zapewne do diód termicznych.

A co te diody termiczne robią??