Komp 5 500zł

to sprawdzania temperatur podzespołów

Aha. Czyli ten żółty pasek to taka taśma?? I niby gdzie mam przykleić te kabelki?

Jeśli chodzi ci o jakiś żółty pasek do przyklejania tych diód, to masz je przykleić tam gdzie chcesz sprawdzać temperaturę, np od spodu pcb pod gpu, przy podstawie radiatora na cpu, nb itd. Wolnośc wyboru.

Czyli mogę je przykleić gdzie chcę? A na GPU to gdzie bym musiał przykleić? Na radiator czy od dołu karty wystarczy?

najlepiej jakbyś dał rade wsunąć je między rdzeń karty a radiator ale to może być cięzkie, więc postaraj się to przykleić jak najbliżej tego rdzenia, będziesz miał wtedy orientacyjną temperaturę karty, można też próbować mierzyć temperaturę wewnątrz obudowy

No ale tam są 2 procesory… Z procesorem będzie łatwiej :]. Z dyskiem twardym też. A gdzie bym musiał przykleić żeby mi pokazywało temp. w wewnątrz obudowy?

jak będziesz miał przewiewną bude to takie coś nie będzie ci potrzebne, kuzyn po prostu powiesił czujnik, ale on nie miał wiatraka od przodu, zawsze możesz gdzieś na płycie głównej umieścić czujnik, gdyby nie plomby to zawsze można do zasiłki dać :stuck_out_tongue:

Ja bym chciał umieścić to w takiej kolejności na CPU, GPU, BUDA i DYSK TWARDY…

Nikt ci nie zabrania, odrobina logicznego myślenia i będziesz miał tak jak chcesz.

A może zamiast ASUS P6T DELUXE wsiąść MSI X58 Eclipse?

obie są porządne ale i cena wysoka.

Jeśli są porządne obie to wezmę tego asusa. Zrezygnowałem z tego sterowania wiatrakami.

A jak tam ze sterownikami do 4870 x2? W takie gry bym grał. Gothic (wszystkie serie nawet na 4), Crysis (obie wersje), NFS (najnowsze 2 wersje), CoD (2 nowe wersje) i GTA 4.

Tak powinny super śmigać.