Komp bardzo powolny, tnie sie przy każdej czynności


(Duncaen) #1

Witam, prosiłbym bardzo o sprawdzenie mi jeszcze loga z ComboFix, bo strasznie powoli zaczął mi chodzić komp i podejrzewam że coś w nim siedzi. Tnie sie tak, że jak teraz pisze to stukam w klawiaturę, a literki jedna po drugiej sobie spokojnie pokazuję, a ja czekam i czekam, aż wszystko wyskoczy co w 5 sekund wklepałem

Log z Combo:

http://www.wklejto.pl/36333

-- Dodane 18.06.2009 (Cz) 21:41 --

Dodam jeszcze log z HJ:

http://www.wklej.org/id/108416/

Co to jest ??? O16 - DPF: {45830FF9-D9E6-4F41-86ED-B266933D8E90} (RtspVaPgCtrlNew Class) - http://krasnoludki.dyndns.org:100/RtspVaPgDec.cab

Co to za krasnoludki ????


(96jasio96) #2

Masz 3 firewalle . Wystarczy jeden . Polecam COMODO .

Logi są czyste .

:arrow: Usuń folder C:\Qoobox

:arrow: Malwarebytes Anti-Malware

:arrow: Wyłącz i włącz przywracanie systemu

:arrow: Usuń zbędniki z autostartu

:arrow: Usuń śmieci i wyczyść rejestr CCleaner'em

:arrow: Wykonaj pełne skanowanie Dr.Web CureIt!


(Duncaen) #3

Dzięki za info, ale powiedz mi prosze jak to ma 3 firewalle. Mam tylko Pakiet KIS i nic więcej - jakie jeszcze firewalle? Na tym kompie na początku był NIS ale go wywaliłem i zainstalowałem KIS. Comodo nigdy nie instalowałem.

Wszystko było wyczyszczone, rejestr, zbedne pliki, pełna defragmentacja JKdefragiem.

Przelece tym Malware i sprawdze i resztę co mi napisałeś z prezywracaniem systemu, ale co zrobic z tymi firewallami??? Skąd one sa - nikt inny do kompa nie ma dostępu, więc na pewno nikt dodatkowych firewallów nie instalował.


(96jasio96) #4

Możliwe że miałeś kiedyś te firewalle , i nie usunąłeś ich prawidłowo .


(Duncaen) #5

Tak jak pisałem od kupna miałem 60 lub może 90 dniową wersje Nortona NIS, po tym odinstalowałem go opcja deinstalacji (bez norton removal tools - bo wiem co mi ten remooval zrobił w laptopie - instalka systemu od początku). Potem miałem zainstalowanego kacpra triala i wykupiłem licencje i do dziś na nim jadę. Kiedyś Anti Hacker w kasperskym był jakoś osobno a potem w pakiecie razem jako KIS.

Co mam więc zrobić? Usunąć te wpisy? Wszystkie ? Czym - HJ ? Czemu dalej sie tnie, choć już znacznie mniej po tym jak ponownie zainstalowałem Kaspra przez opcję NAPRAW, ale jednak dalej.