Komp glosno chodzi

otuz mam problem gdy włanczam kompa chodzi cicho ale po jakims czasie około10 min. wyje ze nie idzie wytrzymac przysluchiwalem sie i słysze ze to tam gdzie procek co moze byc przyczyna ???

automatyczna regulacja obrotów wiatraka w stosunku do nagrzania sprzetu :wink:

Przeczyść z kurzu i przesmaruj wentylator tylko nie smaruj masłem :lol: .

To go wyłącz :rotfl:

Podaj konfigurację sprzętową i temperatury :wink:

czyscilem powietrzem spreżonym a smarowac raczej niebede bo mam go na grawancji wole oddac im sami niech robia

W takim razie daj im peceta. Niech się męczą :smiley:

dac im mojego pecka :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :-x muj znajomy tez mial podobny problem okazalo sie uniego ze sie procek jara

Uważaj żeby nie uciekł ci cichaczem… 8)

A czemu nikt tutaj nie pomyślał że może przy szybszych obrotach wiatraka moze łożysko szwankować,hę??

No to jak najbardziej oddaj go na gware, ich psim obowiązkiem jest wymienić, to oni skladali kompa i oni odpowiadają za jego prawidlowe dzialanie :!:

Sprawdź temperatury np.: everestem ;]

A jak tam zasiłka… Klasyczny standart za 50zł ( zazwyczaj takie dają z kompem ) czy zażyczyłeś sobie coś droższego. Podaj temperatury podzespołów. Możesz je podać za pomocą SCREENA z programu Everest. Wklej tutaj screena i potem będziemy się zastanawiać ;).

Co uważasz za ten standard? Megabajt, Tracer, Codegen czy może coś innego?

standart uważam zasiłkę bez firmy, albo coś raczej mniej znanego. Zazwyczaj jak się kupuje kompa i nie wspomni o zasilaczu dają coś najtańszego ( przynajmniej jest tak w większości przypadków ), dlatego pytam jaki zasilacz.

Obawiam się, że coś jeszcze tańszego…

poszłem z kompem do nich okazało sie ze mario ma racje nagrzewa sie i wiatrak przyspiesza obroty dokupilem dodatkowy wiatrak i juz oki wszystko ale mnie zdziwilo ze asz tak przyspieszyl i tak wył po tak krutkim czasie a niepowiem w pokoju mam goraczke przez caly dzien slonce nadaje centralnie w moje okna nie idzie wytrzymac i to przyczyna

Jak ci tak bardzo przeszkadza to wymontuj wentylator :mrgreen: ale potem nie dziw się że ci sie komp zjara :mrgreen: :smiley: :stuck_out_tongue: