Komp i net zwalniają chyba przez wirusy (Hijack i GMER)loga

Witam ostatnio załapałem (a raczej mój komp) parę wirusów głównie odmiany Win32 (kilka różnych nie pamiętam już całych nazw). Najpierw miałem restarty kompa po 60 sek. Na szczęście z tym sobie poradziłem jednak między czasie załapałem jakąś odmianę Backdora i w tedy się zaczęło za każdym razem łapałem coś nowego stosowałem kilka równych antyvirów i ciągle nie mogłem wszystkich usunąć w końcu jak mi sieć padła do końca (nie wykrywał żadnej karty sieciowej, mimo iż były zainstalowane) postanowiłem postawić nowy system:(

Niestety format nie wchodzi w rachubę z powodu dużej ilości różnego badziewia, które ma na nim moja żona wiec tylko zrobiłem napraw jednak zastanawiam się czy to było dobre rozwiązanie. Aktualnie antyviry nic nie znajdują po a stosowałem kilka kaspersky pc-doctor i tym podobne, jednak komp potrafi mi czasem przymulić, przez co moje obawy, że coś tam jeszcze siedzi.

Mam nadzieje, że ktoś zerknie na poniższe loga i da znać czy jest oki czy jednak nie

Pozdr

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580 + optymalizacja Autostartu

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE