Komp i przeglądarki strasznie zamulają, 5 Mega prędkości internetu

Witam. Mam problem z moim laptopem. Jest to HP G70 z systemem Windows 10. Od dłuższego czasu chodzi bardzo wolno. Nie wiem czy mam jakiegoś wirusa czy co. Filmiki na Youtube prawie się nie ładują mimo że mam prędkość internetu 5 Mega. Skanowanie antywirusami nic nie wykrywa. Jak sprawdzić dokładnie co z tym laptopem jest nie tak? W ogóle czasami bywało tak, że samo coś się przełączało, tak jakby ktoś zdalnie sterował kompem. A w ogóle od długiego czasu przy uruchamianiu kompa pokazuje się informacja, że jakiś tam S.M.A.R.T. wykrył uszkodzenie dysku twardego i za każdym razem muszę naciskać F1, żeby to ignorować i uruchomić system. Skanowałem kilkoma programami dysk w poszukiwaniu bad sectorów i żaden nic nie znalazł - też dziwne. Dodatkowo w ustawieniach nie mogę zmienić, że jest to mój prywatny komputer. Za każdym razem wraca opcja, że ten komputer należy do korporacji - również dziwne. Bardzo proszę o analizę i jakąś pomoc. FRST.txt (69,4 KB) Shortcut.txt (38,2 KB)
Addition.txt (29,1 KB)

Z początku czytania o twoim problemie była jedna odpowiedź - problem z wydajnością, masz komputer zaśmiecony i wiele błędów z rejestrem. Ale dalsze zachowania są podejrzane. Samo się coś przełącza, to często chwilowe błędy systemu (u mnie czasami też tak bywa). Ale uszkodzony dysk… Moim zdaniem może to być podszywający się pod jakiś S.M.A.R.T. wirus. Ale jest też druga opcja, że miałeś kiedyś wirusa, nie został wykryty na czas, a potem uszkodził dysk i zniknął. Jeżeli już mamy uznać, że był wirus i się usunął, to mógł on całkowicie coś pozmieniać w ustawieniach komputera, a uszkodzony dysk nie jest w stanie pozwolić ci je zmienić. Trudny problem, bo nie wiadomo, czy coś się stało i tak będzie ciągle, czy coś gorszego się wydarzy z twoim dyskiem. Nie jestem specjalistą, ale możesz zwrócić uwagę na moją odpowiedź. Jednak poczekaj na innych, może lepiej ci doradzą.