Komp mi nie działa "czarny ekran"

Mam problem gdy włączam kompa to nic nie działa czarny ekran, bios się nie ładuje , system też się nie ładuje ,a jak zmieniam kabel ten biały na taki co do płyty głównej można podpiąć, przez przejściówkę daję to prawie działa , bo ładuje się tylko są jakieś dziwne paski, a jak załaduje system i ma pokazać pulpit to ***** nic.

Moja płyta główna to:

winfast 761GXK8MC

Processor: AMD Athlon™ 64, Sempron™ processors; Socket 754

Chipset: SiS 761GX + SiS 964

Front Side Bus: 1600 MT/s HyperTransport™

Memory: Single channel, DDR333/400 DRAM, x2 DIMMs

VGA on Die: Integrated SIS MirageTM 1 graphics

Expansion Slots: 1 x PCIe x16, 3 x PCI

IDE: ATA133 x 2

Serial ATA(SATA)/RAID: Serial ATA x 2 with RAID 0, 1, JBOD

Audio: 5.1 channel, Realtek ALC653

LAN: 10/100M; Broadcom AC131 PHY

IEEE1394: N/A

Back Panel I/O Ports: 1 x PS/2 keyboard

1 x PS/2 mouse

1 x parallel

1 x COM

4 x USB 2.0

1 x RJ45

1 set 5.1 channel Audio jacks (3 jacks)

1 x VGA port

Internal I/O Connectors: 2 x USB 2.0 headers, support 4 ports

1 x S/PDIF out header

1 x IrDA header

1 x AUX IN

1 x CD IN

1 x speaker header

1 x COM2 header

1 x buzzer (reseve)

BIOS Features: LPC-4Mb, ACPI 1.0b, APM 1.2, PnP 1.0a, SMBIOS 2.3, USB 2.0, WfM 2.0

ATU LINK:http://allegro.pl/nowa-winfast-761gxk8mc-pciex-s754-box-sklep-fv-i2249327295.html

a karta graficzna to:

GeForce 7600 gt

http://www.nvidia.pl/page/geforce_7600.html

Dodane 05.04.2012 (Cz) 10:05

proszę od odpowiedź

Nie robiłeś oc? Spróbuj wyjąć baterię na płycie głównej i zresetuj biosa. Napisz o ew. efektach

ale wyciągnąłem kartę graficzną i na samej płycie głównej jest teraz włączony, na karcie z integrowanej to normalnie działa załadował system, nie wiem jakby karta była popsuta ale wcześniej działała

Nie podkręcałeś przypadkiem karty? Sprawdź kondensatory na karcie ( takie beczki ) czy żaden nie wybuchł / spuchł. Może po prostu czas wymienić kartę? Widzę, że płyte główną masz troche wiekową.

nie płyta główna jest nowa ze sklepu tylko karta graficzna na allegro kupiłem za 90zł

a te kondensatory żaden nie wybuchł. nic nie jest zniekształcone

Spróbuj załatwić sobie inną kartę od jakiegoś kumpla i podłącz. Być może uszkodzone złącze PCI-E na płycie.

Lub sprawdź swoją kartę w innym komputerze, wykluczymy bądz potwierdzimy usterkę karty