Komp mi nie działa po oczyszczaniu

Mam pewien problem związany z moim kompem.

Chciałem oczyścić kompa, bo już nie był czyszczony od roku.

No i odkręciłem odbudowę i zacząłem go czyścić.

Wszystko co robiłem w środku to: odkręciłem radiator, wyjąłem pamięć, wyjąłem grafę wtyki od dysku S-ATA,wtyki od zasilacza i wtyczkę od DVD-ROM-u.

To wszystko co w nim kombinowałem.

Po uruchomieniu głośniczek zaczął mi pipczeć co 3 sekundy na ekranie nic się nie pokazywało a dioda procesora się nie świeciła.

Proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuje.

Jakie to są sygnały (liczba, długość)? :arrow: Ich znaczenie

Sprawdź czy grafa siedzi dobrze i pamięci. Podłączyłeś wszystkie kabelki (dodatkowe zasilanie, od chłodzenia CPU)?

W 99% stawiam na kartę graficzną, wyjmij ją i od nowa wsadź. Nie dokręcaj maksymalnie śrubeczki co ją trzyma.

sygnały cały czas są takie same sygnał trwa 2 sekundy a odstęp 3

kable dobrze podłączyłem chłodzenie podpiąłem i dobrze chodzi dodatkowego zasilania nie posiadam

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 14:20 został dopisany post przez patrx95

ok powiem wam jutro czy dobrze chodzi

też tak myślałem że to karta graficzna bo miga mi lampka w monitorze czyli że nie odbiera sygnału od grafy

patrx95 , ich liczba w danej serii, mówi jaki to jest błąd:

Dla ami:

Dla Awarda:

Policz je.

Policz je.

Sprawdź czy radiator dobrze dociska do procesora. Kiedyś znajomemu gdy czyściłem komputer miałem ten sam problem komunikat NO SIGNAL i nic poza tym a to jego AMD nie był dociśnięty.

u mnie nie ma okienka na monitorze z inormacją no signal

spróbowałem docisnąć 3 razy kartę graficzną i pamięć śrubki nieco na luz wkręciłem i nadal jest ten 1 długi sygnał

no i nie wiem co to może być

Pozdrawiam.

A jaki zasilacz?

Yamo ATX 350 P4 tak jest napisane na etykiecie zasilacza

Ten zasilacz to ■■■■, no-name. Pożycz od kogoś inny model (najlepiej markowy…) i sprawdź co się stanie.

jak na 05 rocznik to najgorszy nie jest gdyby zasilacz był kiepski to komp by mi nie ruszył

cosik_ktosik , dzięki za poradę teraz już wszystko działa musiałem mocniej tylko docisnąć kość żeby na zatrzaski mi naszła i wszystko działa