Komp muli strasznie

Na czas wykonania czynności opisanych poniżej wyłącz SpybotSD TeaTimer.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\scvhost.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Usuń wpisy HJT.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniku, a potem wysyła je gdzieś, nie wiadomo gdzie.

Czy masz jeszcze Nortona? Jeśli nie to wybierz start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Dodatkowo poczytaj o usuwaniu produktów marki Norton za pomocą narzędzia SymNRT:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75075

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

No wiec tak Nortona juz nie mam, ale mialem go wzesnie teraz sie na NOD 32 przezucilem; po tych wskazowkach komp chodzi szybciej, tyle ze svchost dalej pokazuje mi sie w menadzeze pomonozony x6 i zuzywa duzoz z procka.:frowning: no nie wiem zalaczam logi z HJT i Silent Runners. Aha w tym programie Windows Worms Doors Cleaner nie moglem ustanowic wszytskich na zielono bo jak byly wszystkie na zielono to neta nie mialem i ciagle byl komunikat odnawianie adresu IP. wiec musial to zminic zeby neta miec i teraz sa 3 z 5 na zolto. :slight_smile: ale dzieki z gory, bo komp juz chodzi lepiej:)

log z HJT

Log z Silent Runners:

Log urwany z Silenta

w trybie awaryjnym usuń wpisy a plik ręcznie

zanim coś zrobisz wyłącz SpybotSD TeaTimer

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

tak by to wygladalo: dobrze teraz?

HJT

Silent Runners:

Już jest czysto

Możesz ciachnąć resztki: