Komp niby dobry, a jednak

Moj problem jest nastepujacy:

Mam Geforca 7600gt 768ramu athlona 2500, bez wirusow, temperatury w normie, sterowniki najnowsze, ale jednak moj komputer nie radzi sobie z gra Enemy Territory i z niektorymi innymi tez, ale chcialbym sie bardziej skupic na ET, z moim sprzetem powinienem przekraczac spokojnie bariere 100fpsow, ale jednak wyciagam zaledwie 40fpsow. Nie jest to tez wina instalki gry, ani istalki windowsa, poza tym robilem formata pare godzin temu i nic nie pomoglo. Jednym slowem - komp nie jest tak wydajny jak byc ma.

moj log :

log chyba urwany :o

Nie chyba tylko na 100% urwany, chyba ze nie masz nic w systemie :P.

Prosze pokazac nowy “pelny” log.

Log nie jest urwany tylko prawdopodobnie system jest tuż po instalacji i widać tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Ciachnij w hjt.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2 oraz jakieś programy zabezpieczające.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

tak, dopiero co komp po formacie, tak jak pisalem w pierwszym poscie, wiec jeszcze nic nie mam, SP2 tez mi nic nie daje

nie trzymaj hijacka w tempie

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty +DirectX9.0c

W opcjach karty wyłącz synchronizacje pionową i wtedy powinno być ok.

Mam 7600GT i miałem identyczny problem :slight_smile: to co wyżej napisałem pomogło.

Nie moge się zgodzić co do instalacji najnowszych sterowników…

Przynajmniej z mojego doświadczenia wiem że najlepszymi sterownikami do GeForce są forceware 84.21

Oczywiście moge się mylić…

stery sprawdzalem chyba wszystkie od 82.xx do najnowszych. DirectX9.0c mam zainstalowanego, synchronizacje pionowa mam wylanczana…

Może coś podkręcałeś?

nie, nie. Karte wymienialem jakis miesiac temu, wczesniej na geforcie 4 mx 440 mialem tyle samo fpsow… :\

Ciężka sprawa…

Jeżeli nie wina oprogramowania to wina sprzętu na 100%

Jednak nie bardzo się znam na sprzęcie.

Spróbuj może przywrócić domyślne ustawienia BIOSA

Także zastanawiam się nad RAM-em masz 768.

Jakie są to pamięci tzn. Jaka mieszanka, jakie mają taktowania.

Nie nie, ramy dokupywalem razem z karta miesiac temu i przed zakupem dodatkowych ramow mialem tyle samo fpsow ile mam teraz…

mialem 256 dokupilem 512 knighstona 400

Mysle, ze musi to byc wina procka lub plyty glownej…

a powiedz ile FPS?

pisalem na poczatku, 40 fps, jedynie czasami siegaja do 70, ale zadko