Komp nie wstaje

Witam. Całkiem nowy komp mojego qumpla się zrestartował podczas gdy mu wgrywałem winde (pierwsze uruchomienie), i teraz w ogóle nie chce wstać, nawet wiatraczki się nie kręcą :? Jego konfig to:

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400

Płyta główna: Msi P45 Platinum

Pamięć: Crucial Ballistix 2x 2GB

Dysk Twardy: Samsung HD642JJ (czy jakoś tak)

Karta Graficzna: Radeon HD4850

Zasilacz: Modecom Feel 400W

Nagrywarka DVD: Pioneer DVR-215BK

Osobiście obwiniam na 100% zasilacz, ale qumplowi koleś w komputerowym nagadał, że ten zasilacz jest bardzo dobry ^^

Czy są jakieś inne możliwości ? Dzięki za pomoc :slight_smile:

I pewnie już nie wstanie bo zasnął na wieki.Próbowaliście go obudzić,poklepcie go po prawej stronie.Ten zasilacz do takiej konfiguracji nie był dobrym pomysłem,podepnijcie inny zasilacz może tylko on zasnął.

wypróbujcie na innym zasilacxzu go “OBUDZIĆ” :stuck_out_tongue:

czy was głowa przypadkowo nie boli? :o

podłączyliście E8400 + HD4850 pod Modecom feel 400W? :x

spróbujcie podłączyć kompa z innym zasilaczem (dobrej marki) i się módlcie żeby kompa odpalił i zęby się nie okazało że np. płyta główna i procek są spalone #-o

komp pewnie z jakiegos sklepu AGD / RTV :smiley: ? albo z Hiper Marketu

Ten zasilacz to nie był mój pomysł, to również nie mój komp więc… :P. Czy jeśli podepnę Modecoma MC350W (takim tylko dysponuję), to czy się nie spali ? (mówię o zasilaczu)^^

MC350W już lepszy od tego feel ale wydaje mi się że za słaby będzie jednak, a zasilacz raczej napewno nie powinien się spalić chyba że jest jakiś trefny

Takich tam nie sprzedają

Sprawdziłem na Modecomie MC 350 i komp wstał, ale tylko się wiatraczki kręciły i nic więcej; nie było tego “piknięcia” i na monitorze żadnego obrazu :? Czy da się coś z tym zrobić ? :smiley:

nie ma tego piknięcia bo Modecomie MC 350 ma za małą moc ale jeśli kręcą wiatraczki to oznacza że najprawdopodobniej ten Modecom Feel jest zepsuty i jeśli komp jest na gwarancji oddaj aby wymienili zasilacz a najlepiej powiedz że dopłacisz i aby zamontowali jakiś lepszy

hmm… czyżby jednak feel pociągnął też płytę ze sobą? jak komp na gwarancji to go oddać, nic nie kombinować, dopłacić i zasilacz wymienić na jakiegoś OCZ 500W lub Corsair 520W!

Oby tylko zasilacz…

Powinien odpalić, można jeszcze podpiąć 3850, ale ten komp powinien odpalić na MC.

Nowy musi być, ale nie chwalcie się że to wina zasilacza bo gwar może zostać nie uznana, powiedzieć że nie włączył się ale nie wiecie dla czego, a sprzedawca feela niech zmieni zawód bo kompy coś mu nie idą.

Z gwarą będzie trudno, bo komp kupiony w Londynie xD Nie dawno podłączony został Corsair 550W i nadal to samo :slight_smile:

O ile wszystko jest podłączone tak jak powinno być no to płyta albo procek poszły do lepszego świata.

znaczy że uszkodzona jest płyta główna, ale zobacz może jakaś zworka jest gdzieś przestawiona i nie odpala

[*]

:expressionless: ?

Nie, wszystko jest na bank dobrze popodłączane; kompa qumpel oddaje jutro do serwsu :slight_smile:

Spróbuj jeszcze wyjąc pamięć i sprawdź czy wtedy “zapika”.

Nie nie “zapikał” :stuck_out_tongue:

kompa qumpel oddaje jutro do serwsu, jutro się okaże co feel zabrał na tamten świat :lol: