Komp nie wyłacz się, wolno pracuje, net wolno chodzi

Oba logi czyste.

Nie dziwię się, że system wolno pracuje, ponieważ masz wiele zbędników w autostarcie.

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odznacz opcję Check for updates automatically.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie są Ci potrzebne.

Start => programy => autostart => kasacja z prawokliku.

Jeśli nie używasz Messenger’a to go usuń: start => uruchom => wpisz polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Dodatkowo przejrzyj Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

po zrobieniu co napisales i restartowaniu kompa wyskoczylo mi okienko “narzedzie konfiguracji systemu” co mam robic a i jeszcze przy oznaczaniu nie moglem odznaczyc wszystkiego komp powiedzial mi ze powinienem skorzystac z konta administratota ale korzystalem z tego konta

Na okienku narzędzia konfiguracji systemu zaznacz dostępną tam opcję i potwierdź klikając OK. Dzięki temu okno te nie będzie się pojawiać podczas startu systemu.

OK, sprawdź czy wszystko zostało odznaczone, a jeśli nie to możesz spróbować uruchomić system w trybie awaryjnym, zalogować się na wbudowane konto administratora i odznaczyć wpisy, które poprzednio sprawiały problem.

Wielkie dzieki mam jeszcze jadno pytanie otoz mam jedno konto w kompie i wszystko otwieralao sie automatycznie do mometu gdy zainstalowalem drukarke po tym musze za kazdym razem klikajac na ikone otwierac moje konto czy nie daloby rade to usunac ??